Ostatnio wśród celebrytów pojawił się nowy trend - zapoznanie społeczeństwa z matkami. Niedawno pojawienie się ich rodziców zostało odtajnione na stronach na Instagram Rihanna i Eva Longoria. Teraz kolejna kolejna piękna temperamentu "rozświetliła" najważniejszą kobietę w jej życiu.

Innego dnia w prasie pojawiło się zdjęcie Salmy Hayek, w którym pozowała z matką, Signor Diana Jimenez. Dwie kobiety odegrały odpowiedzialną rolę-dziewczyny w nowym wydaniu magazynu Hola! W tej samej edycji odbył się interesujący wywiad z aktorką i jej matką.

Сальма чудо актриса Obawy i oczekiwania

W wywiadzie dla hiszpańskich dziennikarzy gwiazda podzielała jej najpoważniejsze obawy. Jak się okazało, gwiazda "Bandyci" i "Frida" wciąż boją się występować na scenie przed publicznością:

"Nikt by nie uwierzył, gdybym nie powiedział prawdy: boję się sceny! Ale radzę sobie sam. Wydaje mi się, że jeśli zdejmę aparat i zostawię mnie samego z ludźmi, to dostanę złamanie serca. Oczywiście nadal wchodzę na scenę bez narzekania i wykonywania swojej pracy. Ale wtedy, przez resztę dnia, powrócę do zmysłów. Nie mogę nic zrobić, bo czuję się po prostu zepsuty. "
Актриса Сальма Хайек показала свою маму Диану

Matka Salmy również się spowiadała. Powiedział, że zawsze wierzy w swoją córkę i wiedziała, że ​​osiągnie w życiu powodzenie:

"Moja córka i ja zawsze byliśmy blisko. Dlatego wiedziałem, jak ona działa, o czym marzy. Ciągle jednak zaskakuje mnie swoimi osiągnięciami. Zawsze marzyłam tylko o jednej rzeczy, aby moja dziewczyna miała swobodę wyboru, aby mogła żyć życiem, na które zasługiwała. "
Czytaj także
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo
  • Reese Witherspoon i Salma Hayek i ich córki stały się głównymi gwiazdami premiery filmu "The Breaking Time"
  • Salma Hayek w uroczej sukience stała się główną gwiazdą festiwalu w Palm Springs

Nie ma nic do dodania. Być może tylko to, że Salma Hayek naprawdę wystartowała wysoko. Jest uważana za jedną z najbardziej utytułowanych aktorek w Ameryce Łacińskiej.