Nikomu nie jest tajemnicą - Monica Bellucci jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Dzisiaj, tak przy okazji, zawsze wygląda po prostu oszałamiająco. Ale ta niesamowita uroda to 53 lata. Monica nie ukrywa swojego wieku i jest gotowa dzielić się z nią tajemnicami piękna. Niektóre z nich zostaną omówione.

Она серьезно относится к увлажнению лица Skóra i włosy

W trosce o siebie, Monica Belucci preferuje naturalne podejścia, nie rozpoznaje plastycznych interwencji i uważa oczyszczanie i nawilżanie za główne kryteria właściwej pielęgnacji skóry.

Aktorka również uważnie obserwuje jej bujne włosy. Aktorka obawia się, że podczas strzelania włosy są narażone na duże obciążenia, dlatego w codziennym życiu starają się unikać jakichkolwiek wpływów termicznych i termicznych. Ponadto gwiazda często używa oliwy z oliwek jako odżywczej maski do włosów. Aby jej włosy były zawsze mocne i intrygujące, aktorka używa produktów kosmetycznych do pielęgnacji firmy DrHauschka.

Моника Белуччи любит покушать но это ей не мешает Specjalna pielęgnacja ust

Monica Bellucci przywiązuje szczególną wagę do pielęgnacji ust, co oczywiście wpływa na ich wygląd. Usta - jedna z najpiękniejszych części obrazu aktorki. Aby nawilżyć usta, używa najnowocześniejszych środków, często stosuje peelingi, preferując cukier. Po Monice koniecznie zadaje odżywcze olejki i podkreśla potrzebę gruntownego oczyszczenia szminki i blasku, szczególnie po zrobieniu:

"Bardzo ważne jest, aby właściwie dbać o swoje usta, ponieważ są one jednym z najbardziej uwodzicielskich czynników kobiecej urody. Rozmawiamy z naszymi ustami, większość uwagi skupia się na nich. Usta, które całujemy, i to wszystko. "
Моника не любит спорт и фитнес Figura i sprawność fizyczna

Urocza Włoszka nigdy nie została wyróżniona modelową szczupłością, z której jest bardzo dumna i niewątpliwie podoba się ludziom z całej planety. Aktorka nie ukrywa, że ​​uwielbia pyszne jedzenie, zwłaszcza makaron i parmezan, ale jeśli chodzi o konieczność wyrzucenia kilku kilogramów, po prostu zmniejsza wielkość porcji i woli potrawy warzywne i rybne.

Według sportu aktorka nie ma ani czasu, ani pragnienia. Monica przyznaje, że jest na to zbyt leniwa. Jednak fakt ten nie przeszkadza jej w pływaniu, jodze, a nawet capoeira i kickboxingu, prawda, kiedy jest wolny czas.

Уход за губами принципиален Czytaj także
  • Obraz dnia: wystawna Monica Bellucci w konkursie Lumieres Award
  • Daniel Craig marzy o Monice Bellucci
  • Integer ujawnił tajemnicę fabuły i głównych aktorów w 25. filmie o Jamesie Bondzie

Jedna z najbardziej atrakcyjnych aktorek naszych czasów z humorem odnosi się do wszelkich sytuacji życiowych i przyznaje, że zamiast wyniszczającej diety łatwo nosi czarną sukienkę i wszystko będzie super.