Spadkobierca imponującego stanu zmarłego Michaela Jacksona został zauważony przez paparazzi w Melbourne Cup. To ważne wydarzenie sportowe odbywa się w Australii każdej jesieni. Derby przyjeżdżają, by zobaczyć sławnych gości, iw tym roku dołączył do nich Paris Jackson.

Девушка зависала в смартфоне на скачках

Sądząc po "haczyku" reporterów, dziewczynka nie była zainteresowana tym, co się działo. Skrzywiła się, pokazała językiem, skrzywiła się, usiadła w smartfonie, a nawet uklękła przed swoją przyjaciółką, holenderską modelką Lara Stone ... Krótko mówiąc, Paryż interesował się wszystkim, z wyjątkiem przebiegu zawodów jeździeckich.

Девушка повеселила публику на ипподроме Marzenia się spełniają

To prawda, warto zauważyć, że Miss Jackson przyznała w wywiadzie dla Australian Vogue, że wie bardzo mało o Melbourne Cup, pomimo poważnej popularności tego wydarzenia wśród fanów wyścigów.

Почему бы не показать язык папарацци

Na zielonym kontynencie Paryż przybył po raz pierwszy. W przeddzień wyjazdu na rozmowę ze Stellar ujawniła prawdziwe powody swojej podróży.

Пэрис Джексон впервые прилетела в Австралию Czytaj także
  • Cara Delevingne i Paris Jackson potwierdzają swój lesbijski romans z namiętnym pocałunkiem
  • Cara Delevingne i Paris Jackson sprowokowały plotki o lesbijskim romansie
  • Paris Jackson spotyka się z męskim modelem Tyler Green

Słynny buntownik i nonkonformista powiedział:

"Zawsze chciałem zobaczyć Australię i kiedy dowiedziałem się, że mój ojciec i matka byli małżeństwem w Sydney, dla mnie przyjazd tutaj był bardzo ważnym wydarzeniem."
Пэрис Джексон смутила публику экстравагантным поведением на скачках в МельбурнеПэрис утешала подругу