Seksowna blondynka i gwiazda serialu "Mad Men" Jenuary Jones wykręciła powieść najbardziej pożądanym kawalerem Ameryki autorstwa Nicka Vile'a. To stało się znane z samej dziewczyny w niedawnym wywiadzie z prezenterem telewizyjnym, Jamesem Cordenem i, jak się okazało, historia ma wiele interesujących szczegółów!

Актриса Дженьюари Джонс

Aktorka Jenuary Jones

Sam Januari Jones przywołuje 6-letniego syna Xandera i cały czas poświęca się dziecku. Przez kilka lat aktorka nie była postrzegana w romantycznym związku, odnosząc się do dużego nakładu pracy i chęci poświęcenia większej uwagi swojemu synowi, ale okres odosobnienia się skończył! Tabloid Page Six był jednym z pierwszych, który opublikował relację Jonesa z 37-letnim dyrektorem ds. Sprzedaży oprogramowania, Nickiem Vailem. Dziennikarze mówią:

"Para ma około dwóch miesięcy. Przypuszczalnie związek rozpoczął się pod koniec listopada, po tym, jak mężczyzna zaprosił aktorkę do udziału w telewizyjnym projekcie "Bitwa o fonogramy". Mimo odmowy współpracy Janewari zgodziła się na kolację. Od tego momentu zaczęli widzieć coraz częściej, a związek przerodził się w powieść ".
Ник Вайл

Nick Vile

Obiecaliśmy ciekawe szczegóły prehistorii powieści! Okazuje się, że Jenuary Jones od dawna marzyła o zostaniu członkiem amerykańskiego show "Bach", którego jest fanem. Gdy aktorka powiedziała prezenterowi telewizyjnemu, Jamesowi Cordenowi, śledziła rozwój historii, w której Ben Higgins wybrał spośród dziewcząt potencjalną narzeczoną i marzył o byciu jednym z nich:

"W marcu, kiedy serial był w telewizji, oglądałem głównego bohatera, Bena Higginsa i pomyślałem:" Chcę też wziąć udział w projekcie i zdobyć tego młodego człowieka! ". Ale mój agent poprosił mnie, abym odłożył emocje i pomyślał o możliwych konsekwencjach dla mojej kariery. Według niego skrzywdziłbym siebie i swoją reputację jako aktorki. W każdym razie chciałbym stać się częścią takiej bajki. "
Дженьюари Джонс на шоу Джеймса Кордена

Jenuary Jones w programie James Corden

Gospodarz i goście wystawy byli zaskoczeni repliką aktorki. Aktor Samuel L. Jackson postanowił odegrać rolę amora i przedstawić styczniu byłemu kawalerowi Benowi Higginsowi lub komuś z serialu, który lubił ją od innych sezonów:

"Udział w pokazie nie jest konieczny, aby zapoznać się z jednym z" kawalerów ". Jestem gotów zapytać moją córkę, która pracuje nad tym przedstawieniem, gotowa na spotkanie z Benem? "
Актер Сэмюэл Л. Джексон

Aktor Samuel L. Jackson

Dziewczyna została zaskoczona tą propozycją:

"Och, nie, nie jestem zakochany w Benie! A on i Nick z innego sezonu, "Bachelor", są bardzo mili. Nie jestem gotowy na znajomą. "

Sądząc po rozwoju wydarzeń, znajomość nadal miała miejsce!

Przypomnijmy, wcześniej Дэньюари Джонс zauważył, że relacje z mężczyznami nie są interesujące:

"Jestem zmęczony tym, że przyjaciele i znajomi starają się uporządkować moje życie osobiste. Nie chcę tych specjalnych znajomych, chcę, żeby stosunki zostały zbudowane same, gdzie dwie osoby uczestniczą, on i ja, bez pośredników! Po narodzinach mojego syna poszedłem na kilka randek i uświadomiłem sobie, że nie chcę tego zamieszania, wolę zostać w domu z moim dzieckiem, oglądać telewizję, spać i odpoczywać od filmowania. "

Na liście znajduje się Jones, podbite serca reżysera Noah Miller, wokalista Josh Groban i aktorzy Will Forte i Jason Sudeykis, który najprawdopodobniej jest ojcem dziecka aktorki.

Co wiadomo o nowej ukochanej aktorce? Nick Vile jest dyrektorem wykonawczym firmy zajmującej się sprzedażą oprogramowania i jednym z pożądanych amerykańskich kawalerów. Po wzięciu udziału w pokazie miał długie spotkanie z jedną z uczestniczek Vanessy Grimaldi, a para nawet ogłosiła zaręczyny, ale powieść zakończyła się zeszłego lata.

Ник Вайл стал участником шоу

Nick Wilcstal uczestnik pokazu "Bachelor"

Czytaj także
  • Jenuary Jones znów jest wolny
  • Lenny Kravica i Barbara Fialo paparazzi złapani podczas romantycznego spaceru
  • Family Run: Jennifer Garner z dziećmi i mamą uczestniczyła w maratonie charytatywnym

Wraz z zachodnimi dziennikarzami będziemy obserwować rozwój historii nowej pary i czekać na oficjalny wywiad Januari Jones i Nicka Vaila.