Właścicielka tytułu Miss World w 2000 roku, egzotyczne piękno Priyanka Chopra wygłosiła szczery wywiad dla Refinery29 i wystąpiła w urzekającej sesji zdjęciowej.

Trudno sobie wyobrazić, że południowe piękno może być tak różne, jasne i nieprzewidywalne. Takie myśli przychodzą na myśl po spotkaniu z nowym photosetem gwiazdy serialu "Base Quantico" i dramatu "Mary Com".

Piękno i moc

W wywiadzie dla dziennikarza elektronicznego Priyanka opowiedziała o swoim podejściu do samorealizacji w Hollywood, jej poglądach na temat współczesnych standardów wyglądu i ujawniła kilka osobistych sekretów.

Pani Chopra bez wstydu przyznała, że ​​bycie aktorką to ciężka praca. I nie tyle fizyczne, co duchowe. Pracując przed kamerą, po pierwsze, doświadczasz moralnego pustoszenia:

"Cały czas jestem publicznie. Poza domem jestem zupełnie inną osobą! Dopiero gdy znajdę się pod ochroną moich własnych murów, mogę się zrelaksować i stać się sobą. Ten emocjonalny cykl jest bardzo wyczerpujący. "

W sesji zdjęciowej dla Rafinerii29 aktorka pokazała swój kobiecy urok, próbując na kilku obrazach naraz: uwodzicielskiej urody i walczącej dziewczyny, która wie, jak się bronić.

Czytaj także
  • Priyanka Chopra w obliczu rasizmu i seksizmu w Hollywood
  • Priyanka Chopra nazwał okładkę Vanity Fair z seksistką Megan Markle
  • Chatterbox Priyanka Chopra opowiedział o związku Megan Markle i Prince Harry

Jako bonus dołączono film do tego materiału, w którym aktorka opowiada o zawiłościach relacji w Dream Factory.

Сексуальная и чувственная Томная Приянка Чопра Актриса разоткровенничалась в разговоре с журналистами