Seksowny i charyzmatyczny brytyjski aktor Tom Hardy wziął udział w tworzeniu kolejnego wydania popularnej edycji dla mężczyzn Esquire. Wystąpił w czarno-białej sesji zdjęciowej i odpowiadał na pytania reporterów związane z jego pracą w filmach i niezwykłymi zakładami ...

39-летний Том Харди принял участие в черно-белой фотосессии для журнала Esquire

Zauważ, że aktor dość często zgadza się na monochromatyczne fotosyty, które najlepiej podkreślają jego męski wygląd. Gwiazda filmowa "Legends" i "Bronson" rzadko odmawia ukochanego, brutalnego stylu, preferując koszulę w kratkę, dżinsy i ciężkie buty, do klasycznych garniturów i butów. Tak się stało tym razem.

Британский актер Том Харди стал героем праздничного номера мужского глянца Im gorzej, tym lepiej

Mąż Charlotte Riley powiedział dziennikarzom, że nie wyobraża sobie swojej kariery bez roli szczerze mówiąc "złych facetów": "

"Mam w sobie ukrytą rozmowę. Jedna połowa świadomości chce zupełnie nowych ról, a druga mówi, mówią, dlaczego nie powtórzyć? W rezultacie rozumiem, że chcę nadal odgrywać rolę władzy kryminalnej, ponieważ za każdym razem, gdy zanurzam się w nich głębiej i głębiej, uczę się, uczę się. Dlaczego powinienem pokazywać słabość i sprzeciwiać się opinii publicznej? Wyglądałoby na to, że gram w jakimś musicalu, żeby zadowolić publiczność. "
Ди Каприо и Том Харди Zakłady z Leo DiCaprio

W tym samym wywiadzie pan Harvey przyznał, że przegrał spór ze swoim współpracownikiem i towarzyszem w filmie "Survivor" Leonardo DiCaprio. Jak się okazało, dwie gwiazdy filmowe wymyśliły zakład: Leo twierdził, że Tom otrzymał nominację do Oscara za drugą rolę w tym samym projekcie. Hardy nie chciał w to uwierzyć. Zgodnie z warunkami zakładu, przegrany musiał wypełnić tatuaż, który wybrał zwycięzca.

Jak można się domyślić, ciało Toma Hardy'ego wkrótce ozdobi tatuaż "od Leo DiCaprio". Według aktora napisał po prostu okropnym pismem wyrażenie "Leo wie wszystko" i kazał mu je wypełnić.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Tom Hardy w roli Al Capone nie jest podobny do samego Mafioso, ale przypomina ... Marlona Brando
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
Сексуальный Том Харди украсил обложку новогоднего Esquire

Aktor przyznał, że będzie musiał dotrzymać słowa, ale tylko jeden warunek - zwycięzca powinien przepisać tekst w normalny sposób.

Том Харди в татуировках

Nic dziwnego, że Hardy tak poważnie traktuje napisy na swoim ciele, ponieważ jest już ozdobiony całą kolekcją przekąsek, w tym imion swoich dwóch żon (obecnych i byłych), przedmiotów religijnych, wzorów w stylu celtyckim, londyńskiego krajobrazu, a nawet ... Karabinów szturmowych Kalashnikov .