Wszyscy wiedzą, że pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zawsze wygląda niesamowicie. Melania Trump jest uważana za jedną z najbardziej stylowych i spektakularnych kobiet na świecie, ale w jaki sposób 47-letnia żona prezydenta może pozostać w tak pięknej formie zawsze pozostawała tajemnicą dla społeczeństwa.

Мелания с семьей

Na cześć Nowego Roku pani Trump postanowiła znieść zasłonę tajemnicy i porozmawiać o tym, jak osiągnąć tak atrakcyjny wygląd. Dziennikarzom Life & Style udało się odkryć, że pierwsza dama jest bardzo zdyscyplinowaną osobą i przestrzega pewnych zasad, aby zachować doskonałą formę.

Dieta Pierwszej Damy

Śniadanie jest obowiązkowym składnikiem właściwego odżywiania dla Melanii. Są to zazwyczaj płatki owsiane lub bogate w witaminy. Pani Trump stara się jeść jak najwięcej zdrowych owoców, ponieważ są one pełne przeciwutleniaczy, nadają skórze zdrowy blask i nie szkodzą sylwetce.

Мелания Трамп выглядит великолепно Czasami musisz się rozpieszczać!

Melania dokładnie monitoruje dietę, ale jest pewna, że ​​czasami możesz pozwolić sobie na słodycze, takie jak gorzka czekolada na wezwanie ciała. Pierwsza dama bardzo lubi lody i, ciągle utrzymując kontrolę nad systemem żywnościowym, wciąż niekiedy delektuje się zimną delikatnością.

Что ест Мелания Трамп Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość w publicznym i eleganckim stroju pierwszej damy USA
  • Fani nie zgodzili się na wybór Melania Trump, aby odwiedzić Pomnik ofiar opiatowych
  • Donald Trump z żoną Melanią i córką Tiffany odwiedzili nabożeństwo wielkanocne
Życie bez diet

Melania uważa, że ​​diety tylko szkodzą i dlatego uważa zdrowe odżywianie za podstawę. Nie je tłustych i pikantnych potraw i pije dużo wody. Zawsze pomaga utrzymać ciało w formie, a po urodzeniu syna, dzięki swojej rutynie, Melania łatwo przyszła do swojej zwykłej formy.