Kilka dni temu była pierwsza pani Francji, pani Carla Bruni, rozmawiała z dziennikarzami Billboardu, okazuje się, że 49-letnia Carla Bruni już zapomniała myśleć o polityce, w ogóle nie tęskniła za swoim "wysokim statusem".

Rzeczywistość Carli to muzyka. Nagrywa nowy album o nazwie French Touch. Zostanie wydany za 5 miesięcy. Będzie zawierał covery najbardziej znanych kompozycji takich "asów" jak The Clash, ABBA, The Rolling Stones. Carla Bruni jest utalentowaną wokalistką. Miała już trzy solowe albumy, a ta ostatnia została zapisana w statusie żony prezydenta Francji.

Pierwszy singiel z płyty to cover słynnej piosenki Depeche Mode, Enjoy The Silence. Jej prezentacja Carli oznaczała szczery wywiad.

Карла Бруни выпустила новый клип и пожелала удачи новой первой леди Франции Polityka w przeszłości

Nie uwierzysz, ale genialna Carla Bruni nie tęskni za każdym razem, kiedy była pierwszą damą Francji. Ma coś do zapamiętania, ale to tylko część historii życia pani Bruni-Sarkozy:

"Proszę, nie zrozum mnie źle, mam wiele miłych wspomnień z tego okresu, myślę, że to był dla mnie wielki zaszczyt. Ale nie tęsknię za moim statusem! Wyjaśnię dlaczego: po prostu nie masz absolutnie żadnej osobistej przestrzeni! "

Publikacja Carli Bruni (@carlabruniofficial)

Carla Bruni doskonale zdaje sobie sprawę, że ciężki ciężar spadnie na ramiona rodziny Macron i życzy im powodzenia z serca:

"Nie mogę powiedzieć nic konkretnego, ponieważ nie znam ich osobiście. Ale na zewnątrz robią wrażenie całkiem cudownych ludzi. Trudno jest dać komuś jakąś radę dla oczu. Brigitte, moim zdaniem, jest dość inteligentną kobietą. Myślę, że będzie w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem. "
Czytaj także
  • Carla Bruni: "Kończę życie polityczne i wracam do kreatywności"
  • Brigitte Macron: "Emmanuel nigdy nie był moim uczniem"
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku

Carla Bruni milczała, gdy reporter spytał ją o rodzinę Trumpów:

"Mój mąż był prezydentem Francji i nie pozwoliłem sobie na żadne uwagi dotyczące kwestii politycznych. Moją główną cechą charakteru jest dyplomacja. Z całego serca życzę powodzenia szefowi Francji i Stanów Zjednoczonych. Wiem, że to ciężka praca! "