Popularny hollywoodzki aktor i ulubieniec milionów kobiet, Channing Tatum, znany był w przeszłości z profesjonalnego striptizera, którego nie ukrywa, ale także szczyci się swoimi osiągnięciami. Ostatnio aktor przyznał, że nie był przeciwny "jakoś wstrząsnąć starymi razy". Według Channinga wiele osób potajemnie marzy o tym, by wystąpić na scenie nago i wykonać pożądany taniec, jednak czasami są zawstydzeni, aby przyznać się do tego nawet sobie.

Татум выступил против Вайнштейна Poddaj się zmysłom

Oto, co aktor powiedział w niedawnym wywiadzie:

"To wyjątkowe uczucie, prawdziwe emocje, które przeżyłem pewnego dnia, chcę powtarzać raz za razem. Wielu mężczyzn i kobiet potajemnie marzy o tym, a tylko nieliczni zdają sobie sprawę z ich pragnień. Mój przyjaciel, z którym kiedyś pracowaliśmy razem, także teraz, tak jak ja, już żyje innym życiem, ale tęskni za tańcem, od czasu do czasu wciąż pozwala sobie ponownie wystąpić na scenie. Może kiedyś zagram jeden z nich. Moi koledzy stworzyli wspaniały program oparty na filmie o super Mike'u. Często pytam siebie przed publicznym pojawieniem się w taki sposób: "Dlaczego to wszystko?" Seksualnie, moja żona i ja czujemy się dobrze, ale nawet przed nią bez ubrania czasami nie czuję się całkowicie komfortowo. Dobry seks jest wspaniały, ale w każdym razie fakt ten nie może mieć fundamentalnego znaczenia w stosunkach między małżonkami. Tymczasem moja żona i ja jesteśmy w porządku, a nawet bardziej. Jenna jest profesjonalną tancerką i, podobnie jak wiele osób zaangażowanych w taniec, jest bardzo seksowna. Tancerze ogólnie są naturalnie seksowni. Ale nadal nie powinieneś myśleć, że w sypialni można rozwiązać problemy rodzinne. "
Пара счастлива и дело не только в сексе Precz z chaosem

Channing Tatum również wyraził opinię na temat niedawnego wybuchu skandalu wokół Harveya Weinsteina, z którym współpracował do niedawna, w szczególności nad projektem motywu filmowego "Forgive Me, Leonard Peacock".

Po odkryciu szczegółów niewłaściwego stosunku do aktorek przez producenta, aktor podziękował wszystkim odważnym kobietom, które zakwestionowały trwające bezprawie w przemyśle filmowym i zerwały wszelkie robocze relacje z The Weinstein Company.

Татум с женой Czytaj także
  • Osoby wtajemniczone odpowiedziały na pytanie: dlaczego Channing Tatum i Jenna Devan się rozdzieliły?
  • Channing Tatum i Jenna Devan są hodowane
  • Vincent Gallo: "Jestem prawdziwą ofiarą Weinsteina, nie aktorką!"

Zachęca wszystkich kolegów, aby poszli za jego przykładem:

"Nadużywanie pozycji do pracy musi zostać wykorzenione i powinniśmy się do tego przyczynić w każdy możliwy sposób".