Październikowy numer amerykańskiej edycji Glamour zostanie wydany wraz z Kate Winslet na okładce. Oczywiście, oprócz ciekawej sesji zdjęciowej, wywiad z właścicielem Oscara zostanie opublikowany na stronach magazynu. Oczywiście jednym z głównych tematów rozmów z dziennikarzami jest przyjaźń z Leo DiCaprio, choć całkiem możliwe, że gwiazdy "Titanica" mają zupełnie inny związek.

Кейт Уинслет рассказала об отношениях с Леонардо Ди Каприо «Да, мы очень близки!»

Wszyscy dobrze pamiętamy, że nawet od premiery przeboju sprzed 20 lat Leo i Kate zostali już uznani za powieść. A te rozmowy do tej pory nie są ciche. Jednak pomiędzy celebrytami nigdy nie było prawdziwej miłości, tylko przyjaźń. Ale jednocześnie od czasu do czasu dają społeczeństwu i żółtej prasie okazję do omówienia swojego osobistego życia.

Обложка с Кейт Уинслет

Niedawno Kate i jej miłośniczka zdjęć z "Titanica" paparazzi mogli robić zdjęcia w Saint-Tropez, w willi należącej do Leo. Starzy przyjaciele bawili się z całego serca.

Przyjazna na czas przyjaźń

Kate Winslet powiedziała reporterom o tym ostatnim odcinku:

"Jeśli zastanawiasz się, o co chodziła nasza ostatnia rozmowa, oto, co mogę ci powiedzieć. Leo i ja śmialiśmy się serdecznie, jeden z nas powiedział: "Czy masz pojęcie, co się stanie, jeśli ktoś dowie się, o czym tu mówimy?" Nie, nie, nie czekaj, nie podniosę zasłony tajemnicy. Niech ta rozmowa pozostanie tajemnicą. Ale, przyznaję, do tej pory jesteśmy bardzo blisko. Zdarza się, że zaczynamy cytować repliki z Titanica, a ta gra bardzo nas bawi. "
Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
Кейт и Лео

Jednak nie należy myśleć, że w tym wywiadzie mówiono tylko o Leo DiCaprio. Kate przyznała dziennikarzom, że mogłaby zostać artystką makijażystki, gdyby doznała fiasku w dziedzinie aktorstwa:

"Nie zawsze byłem pewien, czy zrobię dobrą aktorkę. Dlatego potrzebowałem planu "B", a oni zostali kursami dla fryzjerów. Myślałem, że będę w stanie przeciąć ludzi, oh, jak bardzo się mylę! Wgląd nastąpił po tym, jak sparaliżowałem mojego przyjaciela. Próbowałem go uciąć i skrzywdzić mu ucho. Tylko płaty otbromsala! Nawiasem mówiąc, widziałem go ostatnio, więc nie obraża się wcale. Próbując poprosić o przebaczenie, powiedział, że nawet przy uchu jest blizna, ale to tylko powód do dumy!