31-letnia amerykańska gwiazda filmowa Lindsay Lohan, którą można łatwo rozpoznać na taśmach "Parent Trap" i "Freaky Friday", wydaje się wiązać bunty i chuliganów. Teraz Lindsay coraz częściej spotyka się publicznie w trzeźwym stanie, przyzwoicie ubrana i rozmawiająca o karierze aktorki, blogera i bizneswomanki. W związku z tym Lohan zaczął zapraszać w swoim studiu różne publikacje i blask L'Officiel był jednym z nich.

Линдси Лохан

Lindsay Lohan

Lohan pojawił się w uwodzicielskich obrazach

Do tej pory tylko 3 zdjęcia są dostępne dla fanów Lindsay, w których znajdują się ich ulubione pozy oraz okładka samego magazynu. Na nim Lohan pojawił się w różowo-czerwonej kurtce marki Prada, która została wykonana ze skóry o 2 fakturach, ozdobionej haftem i frędzlami. W odniesieniu do samego modelu makijażystki nakładają na twarz makijaż Lohan w naturalnych kolorach, podkreślając złotą skórę i piegi. Włosy gwiazdy, która została rozwiązana i trochę potargane, przypadkowo spadły na ramiona.

Лохан на обложке L’Officiel

Lohan na okładce L'Officiel

Jeśli chodzi o pozostałe zdjęcia, wszystkie one promieniowały spokojem i łatwością. Tak więc, demonstrując ubrania od marki Calvin Klein, styliści ułożyli włosy Lohana w wysokim ogonie i usiedli na krześle w pokoju aktorkę. Wyglądało na to, że Lindsay słuchała uważnie kogoś, pokazując lekkie dżinsy, koszulę z golfem i ten sam kolor. Postanowiono w zabawny sposób przedstawić kreację marek Marni i Loewe: skoczek z kwadratami i spodnie w groszki, które Lindsay prezentowała z wyciągniętymi ramionami. Ale obraz w skórzanym czarnym płaszczu marki Carmen March można nazwać fatalnym. Na zdjęciu Lohan pojawiła się jako piękna z pofalowanymi włosami, od niechcenia odsłaniając lewą nogę.

Линдси Лохан в CalvinKlein

Lindsay Lohan w CalvinKlein

Линдси Лохан в Marni и Loewe

Lindsay Lohan w Marni i Loewe

Линдси Лохан в Carmen March

Lindsay Lohan w Carmen March

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Lindsay mówiła o planach na przyszłość

Po sesji zdjęciowej Lohan udzieliła krótkiego wywiadu, w którym mówiła o swoich planach na przyszłość. Przede wszystkim aktorka mówiła nie o pracy w kinie, ale o rozszerzaniu sieci nocnych klubów, które do niej należą i nazywane są Lohan:

"Wszyscy prawdopodobnie wiedzą, że w tym roku otworzyliśmy klub Lohan na Mykonos. Potem postanowiono otworzyć podobną instytucję w Atenach i zrobiliśmy to bardzo dobrze. Nasze kluby odnoszą sukces i zdecydowaliśmy się na rozbudowę sieci. Teraz wybieramy odpowiednie miasta, aby nasze zakłady były interesujące dla ludzi wokół nich i na żądanie. W tej chwili moi menedżerowie osiedlili się w Nowym Jorku i Dubaju. Ich zdaniem w tych megalopolisach zaleca się otwieranie klubów nocnych na naszym poziomie. Podczas tej decyzji jeszcze się nie zatwierdziłem. Potrzebuję trochę czasu, by pomyśleć, ale fakt, że będziemy się rozwijać, jest zdecydowanie ".
Лохан рассказала о ночном клубе Lohan

Po tym Lohan nadal odpowiadała na pytanie ankietera dotyczące jej kariery w filmie. Oto słowa, które Lindsay powiedziała:

"Teraz jestem zajęty filmowaniem filmu" Przez chorobę ". Pomimo tego, że nie mam głównej roli w tej taśmie, praca w projekcie zajmuje mi sporo czasu. Chociaż nie planuję gdzieś strzelać, ponieważ muszę radzić sobie z nocnymi klubami. Być może za kilka miesięcy wrócę do rozważenia propozycji filmowania ".
Лохан пока не планирует сниматься в больших кинопроектах