Słynna aktorka i po prostu piękna kobieta po raz kolejny udowodniła, że ​​może wyglądać niesamowicie, nawet w wieku 51 lat! W nowej sesji zdjęciowej do edycji Paris Match włoska Monica Bellucci pozuje nago bez skrępowania.

To prawda, że ​​ta pani "nieco ponad 50" jest prawie niemożliwa. Czas wydawał się zwolnić i pozwala atrakcyjnej brunetce zadowolić swoich fanów swoją młodzieńczą twarzą i uwodzicielskim ciałem.

Nawet wymieniając szósty tuzin, ta kobieta wygląda seksownie, pożądanie, kobieco. W przypadku zdjęć w następnym numerze paryskiej pary, filmy "Doberman" i "Nieodwracalność" pozwoliły się całkowicie rozebrać i trochę popływać w basenie.

51-летняя Моника Белуччи снялась обнаженной в новой фотосессии для глянца Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Luksusowa Monica Bellucci w konkursie Lumieres Award
  • Daniel Craig marzy o Monice Bellucci
  • Integer ujawnił tajemnicę fabuły i głównych aktorów w 25. filmie o Jamesie Bondzie
Dwa słowa o wieku i miłości

W wywiadzie z dziennikarzami Monika mówiła o tym, jak traktuje mężczyzn, miłość i jej wiek. Powiedziała, że ​​nie wyobraża sobie powieści bez uczuć i uczuć. Wiek zmienił jej stosunek do kochanków: partner jest po prostu zobowiązany do spowodowania jej nie tylko fizycznego przyciągania, ale także emocjonalnego wybuchu.

Моника Белуччи снялась обнаженной в новой фотосессии для глянца Ни за что на свете не хотела бы чтобы мне снова было 20 Остановила время