Niedawno nowojorczycy byli świadkami kręcenia nowego filmu przez jednego z najwybitniejszych reżyserów tego dnia - Woody'ego Allena. Uwagę przechodniów przyciągnęła aktorka, która gra główną rolę. W nim ciekawi obserwatorzy natychmiast rozpoznali młodą gwiazdę El Fanning.

Актеры с Вуди Алленом

Ale jej partner na planie przechodniów długo patrzył i ku zaskoczeniu wszystkich, uznali go za najpopularniejszego hollywoodzkiego aktora Judah Lowe. Fani aktora przez pewien czas byli zdezorientowani, ponieważ tak urocza przystojna, którą powszechnie uważa Lowe, trudno nie rozpoznać po raz pierwszy. Jak się okazało, całość w makijażu, umiejętnie stworzona przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, zwykła odzież i okulary. Ale nie tylko. A ostatnio łysiny na głowie niegdyś błyskotliwej Judy widoczne są z daleka nawet gołym okiem. Zaskoczeni przechodnie nie mieli końca. Aktor wygląda na znacznie starszego niż jego wiek i obwinia całą fryzurę, co niewątpliwie zmienia postrzeganie jego znajomego wizerunku.

Актера едва узнали в гриме Łysiejący przystojny mężczyzna

Problemy z włosami aktora stały się widoczne w 2012 roku, jednak nieco później fani myśleli, że fryzura wydawała się być trochę grubsza, a nawet mówiła, że ​​Lowe wykonał "przeszczep włosów". Radość trwała krótko, a po pewnym czasie nie było śladu dawnej pięknej głowy słuchaczy.

Герой Лоу любит юную девушку

Wydaje się, że aktor nie jest tym smutny, a ponadto w wywiadzie przyznał, że cieszył się ze zmian w wyglądzie:

"Teraz mogę grać różne postacie, bliskie mi wiekiem i myślami. Jest oczywiste, że młodzi przystojni ludzie nie zawsze potrafią grać, a nawet nie chcą. Cieszę się, że w końcu teraz nie będą już nazywać mnie "przystojniakiem", a reżyserzy będą mogli zaoferować mi bardziej poważne i interesujące role. "
Джуд Лоу на съемках Scenariusz z ziarnami pieprzu!

Sam film Woody'ego Allena znany jest od dłuższego czasu. Imię, pełny scenariusz i wszystkie inne niuanse są przechowywane w ścisłej tajemnicy. Ale niektóre szczegóły wciąż wyciekają z zestawu i już spowodowały burzę niejednoznacznych emocji ze strony przyszłych widzów. Na pomysł główny bohater, którego rolę gra Jude Law, jest żonaty, ale ma powtarzające się związki z młodymi dziewczynami, z których niektóre nie mają nawet 18 lat.

Wszystko byłoby niczym, gdyby nie ostatnie skandaliczne wydarzenia z Hollywood. W końcu, w kontekście tych wiadomości o molestowaniu seksualnym, wielu uważało tę scenę za nie tylko niedopuszczalną, ale i niedopuszczalną. Natychmiast śledzili komentarze na temat małżeństwa Woody'ego Allena z jej własną pasierbicą, która jest o wiele lat młodsza od reżysera.

Элль Фаннинг и Джуд Лоу Czytaj także
  • Przedstawiciel Judy Lowe zaprzeczył plotkom, że aktor stanie się ojcem po raz szósty
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • Jude Law bierze ślub!

Ta sama była żona reżysera Mii Farrow oskarżyła Alaina o molestowanie w przeszłości, ale jej oskarżenia nie zostały poparte żadnymi dowodami. I jedno z najlepszych zdjęć reżysera nadal uważane jest za "Manhattan" - historię relacji dorosłego pisarza i nieletniego studenta, częściowo autobiograficznego.