19-letnia amerykańska aktorka El Fanning nie tak dawno temu została posłem marki L'Oreal Paris. W związku z tym wczoraj, w Internecie, pojawiły się pierwsze kadry z kampanii reklamowej nowych produktów tej słynnej marki, którą prezentuje El, oraz jej mały wywiad o współpracy z L'Oreal Paris.

Эль Фаннинг

El Fanning

Kosmetyki do twarzy, którą ma El Fanning

Młoda aktorka rozpoczęła wywiad, opowiadając o używaniu produktów kosmetycznych w codziennym życiu, dając przykład tego, co ma w kosmetyczce. Tak powiedział Fanning:

"Powiem od razu, że nie jestem zwolenniczką posiadania ogromnej ilości makijażu na mojej twarzy lub ciągle przechodzących jakieś procedury. Jedyne, co robię codziennie, to pocieranie twarzy szorstkim ręcznikiem i nakładanie kremu nawilżającego, kremu przeciwsłonecznego. Zdarza się zawsze, gdy muszę iść na bieg, do sklepu lub spotkać się z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o moje obrazy do publicznych wyjść, nie można obejść się bez makijażu. Bardzo się cieszę, że słynna marka L'Oreal Paris zaoferowała mi współpracę, ponieważ to jego środki, z których korzystam. W mojej kosmetyczce jest korektor, mascara, odcień ust i czerwona szminka. Pomimo tego, że te fundusze mają tylko 4, pozwalają ci osiągnąć najbardziej niesamowite obrazy. Przy odpowiednim użyciu możesz zmienić się w żeńskiego wampira, nastolatkę, która buntuje się, a także dziewczynę imitującą matkę. Myślę, że to optymalny zestaw dla każdej kobiety ".
Кадры со съемки рекламной кампании L'Oreal Paris

Ramki z kręcenia kampanii reklamowej L'Oreal Paris

Po tym El postanowiła skomentować obecność jaskrawego odcienia szminki w kosmetyczce, ponieważ aktorka zawsze walczy o naturalność:

"Wiesz, wiele osób zadaje mi pytanie o czerwoną szminkę, ponieważ moi fani uważają, że to narzędzie nie pasuje do mojego wizerunku. Teraz chcę odpowiedzieć na to pytanie. Łączę czerwoną szminkę z miłością. Dla mnie to bardzo ważne! Myślę, że pochodzi z dzieciństwa, ponieważ moja babcia zawsze używała czerwonej szminki od L'Oreal Paris. Dlatego nie mogę się bez niego obejść. "
Эль Фаннинг рассказала о красной помаде Czytaj także
  • Uwolnienie "Rainy Day in New York" - fala seksualnych skandali "pokryła" Woody'ego Allena
  • Z powodu zmienionej fryzury Judah Lowe nie jest rozpoznawana na ulicy
  • El Fanning powtórzył ślubny wizerunek Angeliny Jolie

El powiedział o używaniu produktów do włosów

Ci, którzy znają Fanning, zwracali uwagę na to, że natura falistych włosów dziewczyny i na czerwonych śladach El często pojawia się idealnie idealnie. Sekret tej reinkarnacji Fanning wyjaśnia:

"Nazywam moje loki" chińskimi makaronami ". Wielu się z tego śmieje, ale takie włosy to ogromny dyskomfort. Dlatego zawsze mam farbę do włosów Elnett z L'Oreal Paris w pobliżu lustra. I pracuję z nim w ten sposób: najpierw wygładzam pasma żelazem, a potem pokrywam lakierem. Każdy mógł zobaczyć, jak to narzędzie działa podczas wydarzeń. Myślę, że nie ma sensu komentować jakości. Wszystko jest jasne bez słów. "
От природы у Эль волнистые волосы