Około miesiąca temu słynna 37-letnia modelka Giselle Bundchen została zaproszona do studia WSJ, gdzie brała udział w stylowych sesjach zdjęciowych i odpowiadała na pytania ankietera. Już niedługo kwietniowy numer tego magazynu trafi do sprzedaży, a teraz pierwsze zdjęcia z Giselle i niektóre oświadczenia pojawiły się w Internecie.

Жизель Бундхен

Gisele Bundchen

Bundchen opowiedział o gadżetach i ulubionym deserze

Wywiad ze słynnym modelem rozpoczął się od tego, że opowiedziała o swojej słabości, którą jest miłość do mini-pączków z firmy Dunkin 'Donuts. Oto jak Gisselle skomentował tę sytuację:

"Po tym, jak po raz pierwszy spróbowałem munchkina, stały się moim ulubionym deserem. Kiedy jestem smutny, idę i kupuję tylko tuzin, bo nie można jeść samemu. Te mini-pączki są tak małe i tak różnorodne, że wybaczam sobie ten mały dowcip. Wielu fanów interesuje mnie, jaki rodzaj munchkin jest moim ulubionym, ale nie mam żadnej konkretnej predyspozycji. Kocham je wszystkie: z wypełnieniem i bez, z proszkiem, w szkliwie i tak dalej. Możesz wyliczyć nieskończoność, ale wszystkie są pyszne. Mini pączki z Dunkin 'Donuts - moja prawdziwa przyjemność. "
Жизель рассказала о своем любимом десерте

Bundchen zdecydowała się kontynuować rozmowę, mówiąc, jak traktuje gadżety przy stole podczas posiłku. Oto co 37-letni model powiedział na ten temat:

"Dorastałem w bardzo dużej rodzinie, gdy 8 osób zebrało się przy stole. To był bardzo ciekawy czas. Wszyscy uczestnicy podzielili się wrażeniami z danego dnia. Pamiętam, że były chwile, kiedy trzeba było czekać na swoją kolej, aby wstawić linię. Aby pokazać, że chcesz to zrobić, musisz podnieść rękę. Potem ojciec wybrał, kto pierwszy przemówi, a kto za nim. W mojej rodzinie staram się, aby tradycja komunikowania się ze sobą trwała do dziś. Nie podoba mi się, gdy członkowie mojej rodziny siedzą przy stole i zamiast słuchać siebie, spędzają czas w swoich telefonach komórkowych. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jeśli tego nie zwalczę, moje dzieci przestaną mi mówić. Teraz w rodzinie mamy zasadę: kiedy siadasz przy stole, zostawiasz swój telefon na nocnym stoliku. "
Жизель против мобильных телефонов за обеденным столом Czytaj także
  • Gisele Bundchen ogłasza swoje wspomnienia "Lekcje: Moja droga do znaczącego życia"
  • Sportowiec Tom Brady bronił honoru swojej 5-letniej córki
  • Megan Fox stała się właścicielem najbardziej pożądanej postaci kobiecej twarzy

Giselle mówiła o stosunku do mody

Kolejną interesującą kwestią, o której model zdecydował się mówić, było to, że Bundchen mówił o jej stosunku do mody, a także o tym, jak traktuje ją jej mąż Tom Brady. Oto, jak celebryci scharakteryzowali tę sytuację:

"Pomimo faktu, że pracuję w branży modowej i bardzo często przymierzam ubrania z najnowszych kolekcji, w życiu jestem bardzo spokojny o tę niszę. Wiesz, robi się niedorzecznie. Kiedy ja i Tom otwierają nasze garderoby, są radykalnie różne. Mogę nosić swoje ubrania od lat i mam wiele ulubionych rzeczy, z którymi nie jestem gotów się rozstać. Mój mąż jest koneserem wszystkiego, co nowe i poza modą. Uwielbia kupować ubrania z najnowszych kolekcji znanych marek i pokazywać się publicznie. Ponadto monitoruje jego wygląd. Na przykład Tom zmienia tak często swoją fryzurę, że nie pamiętam, co miał sześć miesięcy temu. Wydaje mi się, że w ciągu ostatniego roku dokonał eksperymentów na włosach o wiele bardziej niż w całym moim życiu. "
Жизель рассказала об отношении к модеМодель рассказала о своем муже