Znana para Hollywood, Mila Kunis i Ashton Kutcher, są bardzo szczęśliwi. Aktorzy wychowują wspólne dziecko - jednoroczną córeczkę o imieniu Wyatt Isabel, która wkrótce zostanie ponownie rodzicem.

Mila odwiedziła program Howard Stern Show i udzieliła wywiadu wspierając jej nowy projekt, komedię "Very Bad Moms". Jednak dziennikarka była bardziej zainteresowana życiem osobistym celebrytów, a aktorka, bez wstydu, opowiedziała o początku swojego romansu z mężem.

Znajomość na planie

Po raz pierwszy młodzi spotkali się w serialu "The Show of the 70s". W tym czasie Ashton miała 19 lat, a Mila - 5 lat młodziej. To prawda, że ​​w tym momencie aktorzy nie zjednoczyli niczego oprócz pracy, nawet nie lubili się nawzajem.

W pewnym momencie Ashton zaprosił dziewczynę, by go odwiedzała, choć nie po to, by się do niej zbliżyć, ale żeby poznać przyjaciela. Z jakiegoś powodu był pewien, że bezbłędnie odbierze Milie idealnego chłopaka. Pod koniec filmowania ścieżki aktorów rozeszły się i nie spotkały do ​​2012 roku.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
Nowe spotkanie zmieniło absolutnie wszystko.

Oto jak Mila pamięta swoje pamiętne spotkanie na imprezie:

"Wszedłem do pokoju i zobaczyłem faceta z tyłu. Pamiętam, że myślałem, mówią, co za wysoki i dostojny! Kiedy Ashton się odwrócił, zobaczyłem jego twarz i odkryłem, że w tej chwili myśl rozbłysła mi w głowie, że jest bardzo przystojny. Czułem się jak w filmie romantycznym, za kulisami brakowało tylko muzyki lirycznej (choć może wtedy brzmiało). Nie uwierzysz, ale po prostu sapnęłam! "

A potem Mila i Ashton zaczęli prawdziwy romans. Początkowo bawili się razem, a kilka miesięcy później zrozumieli, że się kochają i wszystko jest bardzo poważne.

"Na początku nie mogliśmy brać tej powieści zbyt poważnie, po prostu byliśmy razem dobrzy. Minął rok i zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy się pobrać. Nie mogłem o tym rozmawiać od razu, ponieważ mój mąż właśnie rozwiódł się z Demi Moore, a przez 9 lat byłem z Makaulayem Kalkinem i nie czułem się gotów ponownie zanurzyć się w związki. "
Мила Кунис рассказала о первой встречи с Эштоном Катчером У меня впервые перехватило духание Эштон и Мила познакомились в юности на съемках в сериале Шоу 70-х