Patrząc na uśmiechniętego i zawsze pozytywnego playboya Hugh Granta, trudno uwierzyć, że ten bicie serca jest w stanie ... cierpieć! Podczas ostatniego szczerego wywiadu z kanałem CBS angielski aktor bez wstydu opowiadał o testach, które musiał przejść w 2007 roku.

Co tak naprawdę zaskakuje fakt, że pan Grant powiedział reporterom kilka szczegółów dotyczących jej życia osobistego? Faktem jest, że ta celebra stara się zachować swoją prywatną sferę pod czujną kontrolą. Pokłócił się z paparazzi, dziennikarzami i redaktorami połysku, którzy pozwolili sobie pisać artykuły o nim lub zrobić zdjęcie na chytrym. Starość Jest to możliwe! Chociaż można założyć, że aktor zmienił swoje ojcostwo, stał się sentymentalny i bardziej zgodny ...

Мама двих детей Гранта Тинглан Хонг Czytaj także
  • 57-letni Hugh Grant po raz piąty został ojcem
  • Hugh Grant i Anna Eberstein czekają na trzecie wspólne dziecko.
  • Elizabeth Hurley pogratulowała byłemu kochankowi Hugh Grantowi swoich 57. urodzin

Gwiazda filmu "Bitter Moon" i "Love with the notification" przyznała, że ​​doświadczył poważnego załamania nerwowego w 2007 roku:

"Wszystko stało się nieoczekiwanie. W samolocie następującym po Malediwach byłem "zakryty". Z początku odczułem niepokój, a potem łzy wylały mi się z oczu. Nie mogłem powstrzymać tego szlochu łkania! Trwało to przez trzy tygodnie. Nic mi nie pomogło: nie mogłem kontrolować siebie i samodzielnie radzić sobie z elementarnymi rzeczami. Do łez, absolutnie wszystko mnie popędziło! Próbowałem wypraw do psychoterapeuty i hipnozy, ale wszystko na nic się nie przydało. "
Ему так понравилось делать детей, что теперь он никак не может остановиться

Po przejściu przez oczyszczanie ze łzami, system nerwowy aktora wrócił do normy, jakby sam w sobie.

Otwarta tajemnica

Aktor nie powiedział, co może być impulsem do tak ostrego pogorszenia stanu zdrowia. Jednak ci, którzy znają jego biografię, łatwo rozwikłali ten rebus: to wszystko zależy od separacji Granta od jego kochanki, towarzyskiego Jemima Khan.

Nic dziwnego, że mówią, że czas jest najlepszym lekarzem. Pan Grant idzie do kawalerów, ale opiekował się swoimi spadkobiercami dla chwały. Teraz ma czworo dzieci: dwie z aktorki Tinglan Khong z Chin i dwie od producenta Anny Eberstein ze Szwecji.

Актер рассказал, что пережил нервный срыв Мы знаем что всему виной разрыв с его любимой Джемайма Кхан с о своим возлюбленным