Kilka miesięcy temu słynny aktor filmowy i zapaśnik Duane Johnson został zaproszony do studia brytyjskiego magazynu Express, gdzie został zaproszony do udziału w sesji zdjęciowej i krótkiego wywiadu na temat swojej młodości. Duane zgodził się na to i opowiedział o smutnym okresie swojego życia.

Актер Дуэйн Джонсон

Aktor duane johnson

Johnson mówił o depresji i próbie samobójczej

Słynny 45-letni aktor rozpoczął rozmowę, opowiadając o śnie młodości:

"Kiedy byłem mały, byłem bardzo dobry w graniu w piłkę nożną. Zapowiadano mi genialną karierę i bardzo się z tego cieszyłem. Ale już wkrótce byłem rozczarowany. Otrzymałem wiele kontuzji, a moja kariera jako piłkarza już nie istniała. Oczywiste jest, że mogłem grać w amatorską piłkę nożną, ale nie więcej. Wtedy doświadczyłem ogromnego bólu. Byłem obrażony losem przyznania się do czegoś takiego, na siebie, za moją nieostrożność i na wiele innych. To był bardzo trudny czas. Cierpiałam na depresję i ciągle chciało mi się płakać. To było okropne. "
Дуэйн Джонсон в молодости

Potem Dwayne opowiedział o okropnej historii, która wywróciła całe swoje życie do góry nogami. Dotknęła swojej matki, która próbowała popełnić samobójstwo na oczach jej syna. Oto słowa, które Johnson przywołuje z tego momentu:

"Kiedy miałam 15 lat, nasza rodzina ciągle brakowało pieniędzy. Pamiętam, jak zostaliśmy obciążeni długami na ulicy, a my zostaliśmy bez dachu nad naszymi głowami. Wtedy moja mama zajechała za kierownicę naszego samochodu i odjechała gdzieś. Na pytanie, gdzie jemy, była cicho. A potem mama na środku trasy zatrzymała samochód, wysiadła i zaczęła iść po przeciwnej stronie w kierunku jadących samochodów. Kiedy to zobaczyłem, podbiegłem do niej i przyciągnąłem ją na bok. Dopiero teraz rozumiem, że cud ocalił nas od zagłady. Najciekawsze jest to, że moja mama tego nie pamięta. Lekarz wyjaśnił mi nazwę tego zaburzenia psychicznego, ale teraz nie będę go nazywał. Z biegiem czasu moja matka wróciła do normalnego stanu, ale ta sprawa nigdy się nie przypomniała. "
Дуэйн Джонсон с матерью Атой

Dwayne Johnson ze swoją matką Ata

Czytaj także
  • Duane Johnson dołącza do wyścigu prezydenckiego w USA
  • Ciężarna żona i mała córka wspierają Dwayne'a Johnsona podczas otwarcia jego gwiazdy w Hollywood Walk of Fame
  • Dwayne Johnson będzie ojcem po raz trzeci

Dwayne jest teraz w porządku

Pomimo dość trudnego okresu w młodości, teraz Johnson ma się dobrze. Jest on uznawany za najlepiej zarabiającego aktora w ostatnich latach, według Forbesa. Na froncie miłosnym dobrze sobie radzi także celebrytka: od 2009 roku związany jest z Lauren Hashian, która nosi teraz drugie dziecko pod sercem. Oprócz dwójki dzieci z Lauren, Duane jest ojcem 16-letniego Mimona, zrodzonego z jego związku z Dani Garcia.

Сейчас Дуэйн Джонсон - востребованный актерДуэйн Джонсон и Лорен Хашиан

Duane Johnson i Lauren Hashian