Miliony oglądają życie top modelki Bella Hadid, a 14 milionów patrzy codziennie na stronę dziewczyny. W ubiegłym tygodniu model poświęcony pracy, uczestniczył w pokazach na Paris Fashion Week, ostatnio nakręcony w reklamie nowej kolekcji marki Max Mara i reklamie nowych perfum od Bulgari, więc nie mogłem znaleźć fizycznie czasu na intymne rozmowy z dziennikarzami. Ale wytrwałość dziennikarki The Guardian zasługuje na pochwałę, ponieważ to właśnie ona Bella udzieliła szczerego wywiadu i przyznała, że ​​często korzysta z porad swoich rodziców i jak ważne jest odróżnianie prawdziwego życia od Instagrama.

Белла Хадид O rodzicach
Moi rodzice przeszli trudną podróż, rozpoczęli od zera, ciężko pracowali, aby dać nam możliwość uczenia się i rozwoju. Kiedy jest mi ciężko, często o tym myślę, daje mi siłę. Teraz bardzo się staram realizować i pracować maksymalnie, to jest moja odpowiedź na ich wysiłki. Cieszę się, że doceniają to i wspierają mnie.
Белла часто советуется с матерью

Rodzice Belli Hadid są teraz wśród multimilionerów, ale droga do zwiększenia ich dobrobytu była trudna, to prawda, ale wytrwałość Mohameda Hadida i jego żony Yolandy Hadid, prezenterki telewizyjnej i byłej modelki, opłaciła się. Model przyznał, że często zwraca się do rodziców o radę, szczególnie do matki:

Jesteśmy bardzo blisko i na początku swojej kariery mocno mnie wsparła i przygotowała do ciężkiej pracy. Powiedziała, że ​​aby osiągnąć sławę i znaczenie, przekroczyć konkurencję, musisz ciężko pracować i być miłym. Zawsze będą piękne dziewczyny, które skorzystają z chwili i łatwo was zastąpią.
O tej Belle

Wielu zauważa, że ​​w życiu Belli jest absolutnie inna, bardziej radosna i otwarta. Na zdjęciach i na podium często wygląda na zimną i oderwaną, co tworzy fałszywy obraz prawdziwego Hadida. Bella sama była zażenowana i niestety odpowiedziała:

Tak, to jest i ciągle o tym słyszę, często słyszę nowych znajomych: "Wyobrażaliśmy sobie zupełnie innego!". Dla mnie ten obraz został naprawiony, a on jest teraz najbardziej poszukiwany przez fotografów, ale w życiu jestem bardzo otwartą osobą, kocham nowych znajomych i komunikację.

Dodatek, rozszerzenia Bella Hadid (@bellahadid)

Informacje o sieciach społecznościowych

Ponad 14 milionów ludzi śledzi życie top modelki, ale 20-letnia dziewczyna sama twierdzi, że tylko ona znajduje się za postami na Instagramie.

Ja sam utrzymuję konto i nie korzystam z usług zespołu. Jeśli chcę umieścić zdjęcie lub podzielić się moimi przemyśleniami, po prostu robię to bez oczekiwania na zatwierdzenie lub nagrodę pieniężną za reklamę. Teraz rzadko zaczynałem pisać posty i cofałem się od mikroblogowania, jest to spowodowane obsesją niektórych zwolenników i permisywnością, na jaką pozwalają sobie w komentarzach. Szczerze mówiąc, ta zwiększona uwaga nie jest całkowicie normalna, jak dla mnie, więc czasami musisz zatrzymać i ograniczyć osobistą i publiczną. Dla mnie nie jest to obecnie prosty temat.
Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu zjednoczeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd zakochali się w Coachelli
  • Bella Hadid odpowiedziała na oskarżenia o "nierealną" osobę: "Zazdrość to nic innego jak wołanie o pomoc"
O aromatach i ozdobach

Późną wiosną Bella Hadid stała się muzą i ambasadorem włoskiego domu biżuterii Bulgari, dziewczyna wzięła udział w nowej kampanii PR promującej akcesoria, a drugiego dnia pojawiła się w filmie nowych perfum Goldea.

Pamiętaj, że zapach został stworzony we współpracy z młodym modelem, o współpracy ze słynną marką, Bella powiedziała:

To mój pierwszy komercyjny zapach! Marzenia się spełniają! Zrobiliśmy film w Rzymie i miałem niesamowitą przyjemność pracować z zespołem Bulgari.