Patrząc na te luksusowe kobiety, trudno uwierzyć w to, jaki jest ich prawdziwy wiek. Niedawno dwie blond długonogie piękności Christie Brinkley i Heidi Klum wyraziły swój stosunek do wieku i możliwości, jakie mają być realizowane w biznesie modelarskim przez osoby powyżej 30. roku życia. Nie uwierzycie, ale 64-letni Christie może teraz dać przewagę młodym kolegom, a 44-letnia Heidi Klum wygląda świetnie. Niemiecki model często iz oczywistą przyjemnością pozuje w strojach kąpielowych i bieliźnie. Te kobiety na ich przykładzie dowodzą, że ich wygląd często znacznie różni się od "wieku paszportowego".

Супермодели напоминают возраст — всего лишь цифра Odwiedzając Ellen Dienihenneres

Pani Klum wzięła udział w pokazie Ellen DeGeneres. Rozmowa między prezenterką a jej gościem poruszała temat ageizmu. Oto jak Klum mówił w tej sprawie:

"Często słyszę, jak mówią, masz 44 lata, co oznacza 45. Może ostatecznie ustąpisz młodym? To pytanie sprawia, że ​​myślę o wieku. Rzeczywiście, w wieku 40 lat, w wieku 50, 60, a nawet 70 lat kobieta może czuć się seksownie, prawda? "
Хайди Клум и Эллен ДеДженнерес

Popularny model uważa, że ​​reklamy nie powinny być ograniczeniami wiekowymi. Bo przecież jej bohaterkami mogą być nie tylko 20-30-letnie kobiety. Powiedział, że nawet nie myślał o przerwaniu kariery modelki i modelu mody, i zrobiłby to, co kochał, dopóki nie porzuciła chęci pójścia na podium.

Кристи Бринкли с детьми на вечеринке по случаю 64-летия, 2 февраля 2018 года Christy Brinkley nie martwi się o swój wiek.

Udana amerykańska modelka i wegetarianka z 51-letnim doświadczeniem powtórzyły słowa jej młodszego kolegi. Dziennikarze pytali ją o wiek, gdy tylko pani Brinkley obchodziła swoje 64. urodziny, na co, uśmiechając się pogodnie, odpowiedziała:

"Nie sądzę, by dawać prawo do decydowania o liczbach, kiedy się zestarzeję. Mój wiek ma jeden bezwarunkowy plus: mam okazję nie zwracać uwagi na to, co myślą inni. "
Хайди Клум и Кристи Бринкли высказались против эйджизма в модельном бизнесе Czytaj także
  • Heidi Klum złapała topless, odprężając się z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Zwróć uwagę, że słowa "wiek" można interpretować inaczej, ale statystyki nowojorskiego tygodnia mody mówią same za siebie. Projektanci zaproszeni do udziału w pokazach wszystkich 9 modelek kategorii 50+ i ta liczba jest znacznie niższa niż w zeszłym roku.