Latem ubiegłego roku okazało się, że modelka Jeremy Mix przeniosła romans z Chloe Green, spadkobiercą wielomilionowej fortuny. Byłoby niczym, gdyby w tym czasie Jeremy nie był żonaty z Melissą Green, dla której ta wiadomość była ciosem. I tak wczoraj media potwierdziły informację, że związek Mix i Green osiąga nowy poziom, ponieważ Chloe spodziewa się dziecka od Jeremy'ego. W związku z tym w dzisiejszych gazetach pojawił się mały wywiad z Melissą, w którym podzieliła się swoimi emocjami na temat tej wiadomości.

Джереми и Мелисса Микс

Jeremy i Melissa Mix

Mix rozmawiał o tym, jak przechodziła zdradę męża

Melissa rozpoczęła swój wywiad od faktu, że postanowiła wrócić w jej myślach do czasów, gdy powieść jej męża i Greena była w powijakach:

"Kiedyś widziałem, że Jeremy zapisał się do serwisu społecznościowego Chloe. Na moje pytanie: "Kto to jest?" Małżonek odpowiedział, że on i Green są po prostu partnerami biznesowymi. Potem Jeremy zaczął śledzić życie Chloe w Internecie, dodawać sympatie i różne śmieszne emotikony. Bardzo mnie to bolało. "
Джереми Микс с Мелиссой и детьми

Jeremy Mix z Melissą i dziećmi

Następną pamiątką, którą odwiedziła Melissa, był Festiwal Filmowy w Cannes:

"Z uwagi na fakt, że Jeremy jest teraz bardzo poszukiwany, jako model, jest zmuszony uczestniczyć w różnych wydarzeniach towarzyskich. Festiwal filmowy w Cannes był tam, gdzie powinien był. Tam lepiej zaznajomił się z Greenem. Kiedy mąż wrócił, bardzo się zmienił. Jeremy starał się nie patrzeć mi w oczy, i było jasne, że cały czas o niej myślał.
Джереми Микс и Хлоя Грин

Jeremy Mix i Chloe Green

Następnie Mix dotknął motywu zdjęć z jachtu, kiedy paparazzi po raz pierwszy sfilmowali aparaty całujące Jeremy'ego i Chloe:

"Tydzień po festiwalu filmowym mój mąż poszedł na strzelaninę, a potem pojawiły się te okropne zdjęcia. Zrozumiałem, że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy z tego, co się dzieje i jak to się stało. Ale Jeremy wkrótce wrócił i powiedział, że to była drobna słabość. Spał ze mną, a ja mu wybaczyłem. W tym momencie byłam pewna, że ​​wszystko się ułoży, ale tak się nie stało. Mix zaczął się oddalać, a wszystko zakończyło się tym, że po prostu chciał opuścić rodzinę. "
Джереми Микс и Хлоя Грин на яхте Czytaj także
  • Chloe Green poznała rodzinę "najpiękniejszego przestępcy": romans weselny?
  • Chloe Green przygotowuje się do zostania matką dzieci modelu Jeremy'ego Mixesa.
  • Chloe Green opowiada o swoim związku z "najpiękniejszym przestępcą" Jeremy Meeks

Melissa powiedziała, że ​​przeżyła, ucząc się o ciąży Zielona

Po tym, Mix skomentowała wiadomość o ciąży kochanki jej męża, mówiąc:

"Nie mogę dojść tak daleko od tego, co się dzieje. Po złożeniu przez mojego małżonka wniosku o rozwód zdałem sobie sprawę, że jego powrót do rodziny prawdopodobnie nie nastąpi. Pewnego dnia mój syn powiedział mi, że Chloe wkrótce urodzi dziecko z Jeremym. Było to powiedziane z takim podziwem i naiwnością, co wywołało we mnie szok. Ból, który zaczął nieco ustępować, powrócił ponownie. Nie mogę spać dobrze z tego powodu, ponieważ cały czas myślę o swoim, wciąż, mężu i jego kochance. "
Хлоя Грин скоро родит ребенка Миксу

I pod koniec rozmowy z ankieterką Melissa powiedziała te słowa:

"Wiesz, kilka tygodni temu próbowałem zrozumieć mojego męża i wygląda na to, że to zrobiłem. Po naszym zwykłym życiu, to, co pokazała mu Chloe, wydaje się być bajką, która stała się rzeczywistością. Jeremy zawsze lubił piękne i drogie ubrania, uwagę publiczności, prestiżowe samochody ... Zawsze poszukiwał w tym społeczeństwie. Dla niego Green to kupon na loterię i szansa na zmianę jego życia. Jeremy właśnie skorzystał z okazji. Jestem pewien, że gdyby Chloe była prostą kelnerką, mój mąż nigdy nie zwróciłby na nią uwagi.
Микс всегда мечтал о славе