Trudno w to uwierzyć, ale wygląda na to, że to się stało: Enrique Iglesias oficjalnie poprosił o ręce swojej długoletniej miłości, byłej rosyjskiej tenisistki Anny Kournikovej, z którą związana była od 2001 roku (!!!). Warto zauważyć, że gdyby nie szybkie paparazzi, fani nie czekałby na uznanie żeńskiej lekkoatleta, że ​​dzwonki ślubne zadzwonią do niej bardzo szybko. Ta piękna blondynka powinna nauczyć się trzymać język za zębami.

Na jednym ze wspólnych spacerów para została złapana przez myśliwych na wyjątkowe zdjęcia, a na końcu udało im się zdjąć ręce Anny z pierścieniem, który zdobi ogromny diament.

Czytaj także
  • Anna Kournikova i Enrique Iglesias po raz pierwszy pojawili się publicznie po urodzeniu dzieci.
  • Nic dziwnego i nie mylić? Anna Kendrick przyjmuje gratulacje z okazji narodzin bliźniąt Anny Kournikovej
  • Pierwsze zdjęcia bliźniaczek Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa
Uznanie Iglesiasa

Piosenkarz nie miał innego wyjścia, jak przyznać, że naprawdę był gotowy na oficjalne małżeństwo z Anyą. Było powiedziane na antenie jednego z hiszpańskich kanałów telewizyjnych. Artysta powiedział, że już dawno uważa ukochanego za swoją żonę, chociaż sama instytucja małżeństwa nie szanuje i nie dostrzega:

"Nie rozumiem, dlaczego konieczne jest podpisanie jakiejś kartki papieru, aby potwierdzić, że masz miłość z kimś? Anna jest kobietą mojego życia. W tej chwili jestem tego w 100% pewny, chociaż nie wiem, jak rozwinie się nasz związek w ciągu moich 90 lat, ale mam nadzieję, że będziemy razem! "
Анна Курникова выходит замуж Анна Курникова и Энрике Иглесиас Энрике Иглесиас подарил спортсменке шикарное обручальное кольцо