Mówi się, że zemsta jest daniem, które należy podawać na zimno. Wygląda na to, że FKA Twigs to nieco inna opinia. Panna młoda Robert Pattinson nie odłożyła sprawy i zemściła się na swoim frywolnym pana młodego!

FKA Twigs отомстила своему жениху

Dosłownie na drugi dzień w mediach pojawiła się informacja, że ​​aktor i piosenkarka Katy Perry odbyli przyjemną romantyczną kolację w jednej z restauracji w West Hollywood.

FKA Twings не скучает без жениха

Natychmiast po słowach gwiazdy Zmierzchu, że ona i Talia Barnett były "rodzajem zaręczonej" ... Aktorka sama nie posypała popiołem na głowie, zamiast tego wykręciła romans z francuskim modelem mody. W każdym razie seria zdjęć świadczy o związku między FKA Twigs a Brieuc Breitenstein.

Известный манекенщина на подиуме Zemsta czy miłość?

Paparazzi czekali na parę na Ibizie, gdzie Talia jest na wakacjach. Zdjęcie wyraźnie pokazuje wysokiego i wybitnego młodego mężczyznę, który tworzy towarzystwo dla piosenkarki podczas jej spacerów po wyspie.

Невесту Роберта Паттинсона подловили с красавчиком-французом

Para została sfotografowana podczas beztroskiego spaceru. Talia i jej towarzyszka trzymają się za ręce, patrzą z czułością na siebie, młody mężczyzna głaszcze mulatową czekoladę przez włosy.

FKA Twings с парнем моделью отдыхает на Ибице

Historia się nie skończyła. FKA Gałązki i popularna francuska modelka Brieuc Breitenstein, którą dziennikarze byli w stanie zidentyfikować, poszły wieczorem do nocnego klubu, wcześniej ubrane w odpowiednie ubrania.

Это похоже на свидание Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
Талия с идет в ночной клуб

Nic nie wiadomo o reakcji Pattinsona. Ale bez komentarza jest jasne, że związek pary jest dosłownie rozłożony. Może Talia zdecydowała się tylko irytować swojego narzeczonego i spacer na Ibizie - po prostu występ dla publiczności? Czas pokaże.