Słynny hollywoodzki aktor kanadyjskiego pochodzenia udekorował swoją fotograficzną okładkę popularnego połyskującego GQ. Oznacza to, że na stronach publikacji fanów aktora czeka ciekawy wywiad, w którym gwiazda "Pamiętnika Pamięć" i "Miejsca pod Sosnami" szczerze podzielają szczegóły jego życia osobistego.

Кадр из фильма Место под соснами

Jak wiadomo, w kwietniu tego roku w rodzinie Gosling i Evy Mendes urodziła się druga córka o egzotycznej nazwie Amada Lee. Jest to drugie wspólne dziecko celebrytów, ich córka Esmeralda Amade ma już dwa lata.

Ева и Райан Jak w raju

Oczywiście narodziny dzieci poważnie zmieniły życie celebrytów. Ale Ryan nie przestaje powtarzać, że jego ukochana Ewa jest po prostu idealną mamusią:

"Jestem pewien, że Eva Mendez jest matką, o której można tylko marzyć. Mieliśmy z nią dziewczyny, o których mogłem tylko marzyć. Dlatego oświadczam bez ogródek: mieszkam w raju! "
Актеры со старшей дочкой

Aktor powiedział, że był bardzo zainspirowany radosnymi zmianami, które zachodzą w ich rodzinie. Życie aktorskiej pary jest pełne i szczęśliwe, mimo że ten rok był próbą siły dla Evy Mendes. Będąc w rozbiórki, artystka straciła brata.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Eva Mendez zaprezentowała swoją własną kolekcję ubrań w super stylowym wizerunku
  • 17 głównych piękności w historii świata
Райан, Ева и Эсмеральда Амада

Oto jak Ryan mówił o swoim rozumieniu ojcostwa:

"Kiedy dzieci wchodzą w twoje życie, zdajesz sobie sprawę - są tak piękne, że zasługują na samych idealnych rodziców. A potem dajesz sobie prawo, by stać się osobą, na którą zasługują. "