Pod koniec września fani magazynu Playboy, a także talent jego twórcy, Hugh Hefner, oczekiwali smutnych wieści. W jego słynnym domu zmarł w wieku 91 lat biznesmen i koneser kobiecej urody. Przy okazji śmierci Hugh wiele osób wyraziło się, ale dopiero teraz jego śmierć postanowiła wypowiedzieć się na temat byłej żony Hefnera, 31-letniego modelki Crystal Harris.

Хью Хефнер и Кристал Харрис

Hugh Hefner i Crystal Harris

Powiedzenie wdowy Hefner

Fakt, że Harris zdecydował się powiedzieć kilka słów o swoim zmarłym mężu, stał się znany dzięki wywiadowi opublikowanemu na łamach "People". Oto kilka słów o Hugh Hefner powiedział 31-letni Kristal:

"Teraz po raz pierwszy porozmawiam o mojej zmarłej żonie, a dzieje się tak nie dlatego, że nie mam nic do powiedzenia, ale dlatego, że nie mogę przywyknąć do tej myśli do tej pory. Wydaje mi się, że wiadomość o śmierci Hugh jest jakimś śmiesznym nieporozumieniem, lub którego złym żartem. Ale miejmy nadzieję na cud, który odrzucimy ... Pochowaliśmy Hefnera w sobotę, gdzie zawsze marzył o byciu po śmierci. Jest spokojny pod Marilyn Monroe, kobietą, którą zawsze podziwiał. Dla wielu był on i pozostaje pionierem w świecie kobiecego piękna i emancypacji. Był w stanie stworzyć taki świat, który nigdy nie istniał i prawdopodobnie nie będzie. Hugh miał piękną duszę, uprzejmą i wspaniałomyślną, tak otwartą, że przez wiele lat jego życie nie było ukrywane przed opinią publiczną.

Jeśli chodzi o mnie, Hugh był rodzajem latarni morskiej, która doprowadziła mnie na wyżyny miłości. Trudno opisać słowami jakie uczucia miałem dla niego. Mogę powiedzieć, że wcześniej nie miałem nic takiego jakiemuś człowiekowi. Jestem mu wdzięczny za to, że Hugh pojawił się w moim życiu, pokazał mi, jak może kochać i pokazał mi drogę do życia. Każdego dnia udowadniał mi swój stosunek do mnie, ponieważ jego dobroć nie miała granic. Kiedy pamiętam mojego męża, rozumiem, jak wiele dla mnie zrobił. Zawsze będę mu za to wdzięczny. Silnie na mnie wpłynął i zmienił moje życie na lepsze. Takich jak ja już nie istnieję ... Opłakuję tę stratę i przez długi czas będę żył z bólem w sercu. Tęsknię za tobą, Hugh! "

Кристал рассказала о переживаниях по случаю смерти Хефнера Czytaj także
  • Nie na narkotyki: dzieci Hugh Hefnera można pozostawić bez dziedziczenia wielomilionowego
  • Playboy zmienia zasady: transgender i Hugh Hefner zdobią okładkę magazynu
  • Jared Leto zagra założyciela Playboya Hugha Hefnera

Hugh i Kristall są małżeństwem od 4 lat

Słynny twórca magazynu Playboy urodził się w Chicago w 1926 roku. Pod koniec grudnia 2010 roku stało się wiadome, że Hugh złożył propozycję dla jednego ze swoich modeli - 25-letniego Crystal Harris. Ślub miał się odbyć latem przyszłego roku, ale przed ślubem model postanowił nie żenić się z Hefnerem, co powiedział w swoim mikroblogu. Mimo to miłośnikom udało się zawrzeć pokój, a 31 grudnia 2012 r. Celebryci urządzili wesele.

Свадьба Хью Хефнера и Кристал Харрис

Ślub Hugh Hefnera i Kryształowy Harris

Zgodnie z danymi zawartymi w umowie małżeńskiej, po śmierci Hefnera jego młoda żona nie otrzyma niczego od swojego wielomilionowego stanu. Mimo to, przed śmiercią Hugh kupił 31-letnią rezydencję Kristal za 5 milionów dolarów, a także dostosował się do testamentu, pozwalając Harrisowi zatrzymać całą biżuterię, jaką model miałby w chwili śmierci jej męża.

По завещанию Кристал после смерти Хью не получит денег