Słynny 33-letni model, Jeremy Mix, który niedawno został przyłapany na zdradzie swojej żony przez spadkobiercę miliardera Chloe Greena, wkrótce pojawi się na okładce październikowego wydania "Varona". W swoim wywiadzie dla magazynu, Jeremy poruszył wiele punktów z jego życia, opowiadając o zdradzie, jego synu i jak stać się silną osobowością.

Джереми Микс

Jeremy miks

Wywiad z Varonem

Męski model rozpoczął rozmowę z osobą przeprowadzającą wywiad, opowiadając o swoim biologicznym synu, który jest z nim sam, a nie tak, jak napisali wcześniej media. Oto kilka słów o tej mieszaninie:

"Jestem biologicznym ojcem tylko jednego dziecka - Jeremy Jr. Wszystkie inne dzieci, które wychowałem z Melissą, to pokoje recepcyjne. W tej chwili jestem najbardziej zaniepokojony faktem, że mój syn dorasta bez ojca. Naprawdę poprosiłem moją byłą żonę, żeby pozwoliła mi zobaczyć chłopca, dopóki nie pozwoli mi porozmawiać z Jeremym. Bardzo mnie to boli i nie rozumiem, dlaczego jej uraza i gniew na mnie odbijają się w naszym synu. Mam nadzieję, że sąd będzie w stanie rozwiązać ten problem, a ja także wezmę udział w wychowywaniu chłopca. Generalnie wydaje mi się, że gdy syn dorasta w rodzinie, musi mieć przed oczami przykład pozytywnego ojca. Ten, który wiele osiągnął w życiu, z powodzeniem buduje swoją karierę i, oczywiście, jest szczęśliwy. Jeśli tak się nie stanie, to chłopiec, gdy dorośnie, z konieczności zrobi coś głupiego: narkotyki, broń lub coś w tym rodzaju. Jak zapewne wiesz, stało się coś podobnego. Poszedłem ukraść i dostałem się do więzienia. Nie chcę takiego życia dla mojego syna. Dlatego walczę o Jeremy'ego Juniora. "
Микс с сыном Джереми-младшим

Połącz z synem jeremy jr

Po tym Mix postanowił opowiedzieć o odcinku z opublikowanymi zdjęciami w Internecie, na którym był zabawiony na jachcie z Chloe Green. Oto słowa, które Jeremy powiedział:

"Wiesz, początkowo osłupiał mnie fakt, że zostaliśmy zastrzeleni przez paparazzi, ale potem zacząłem rozumieć, że może wszystko było najlepsze. Nie wiem, ile by mi było spieszyć między Chloe i Melissą, gdyby nie ta sprawa. Wtedy zdecydowałem, że nadszedł moment, kiedy wszystko można zmienić i na lepsze. Teraz jestem naprawdę szczęśliwy i nie żałuję żadnego z moich działań w przeszłości. Pojawiłem się we właściwym miejscu we właściwym czasie i wszystko się zaczęło. Moje życie zaczęło się zmieniać, tak jak zawsze chciałem. To niesamowite! ".
Джереми Микс и Хлоя Грин

Jeremy Mix i Chloe Green

Na zakończenie wywiadu Mix mówił o tym, co oznacza dla niego silna osobowość:

"Aby być szanowanym, a sam czujesz się w pełni, musisz bardzo ciężko pracować. Teraz otrzymuję wiele ofert współpracy i jestem z tego bardzo zadowolony. Tylko dużo pracy, możesz stać się silną osobowością. To pozwoli ci zrealizować wiele swoich marzeń i osiągnąć sukces. "
Джереми сейчас много работает Czytaj także
  • Żona Jeremy'ego Mixa emocjonalnie skomentowała jego romans z Chloe Green
  • Chloe Green poznała rodzinę "najpiękniejszego przestępcy": romans weselny?
  • Chloe Green przygotowuje się do zostania matką dzieci modelu Jeremy'ego Mixesa.

Jeremy nalega na podział własności

Na jego żonie Melissie Jeremy jest żonaty od 2008 roku. Para wychowała trójkę dzieci, a kiedy kilka lat temu Meeks został osadzony w więzieniu za rabunek, Melissa go nie porzuciła. Po wyjściu z więzienia Jeremy został zauważony przez przedstawiciela jednej z agencji modelek i zawarł z nim umowę. Po tym, Mix całkowicie zanurzył się w biznesie modelarskim, a wraz z nim w luksusowe życie i imprezy towarzyskie. Melissa, która została z dziećmi w domu, nie była nim zainteresowana.

Pomimo zawrotnej kariery Jeremy jest bardzo praktyczny i chciwy. W dokumentach dotyczących rozwodu napisał, że zażądał od Melissy podziału majątku i odmawia płacenia alimentów swoim biologicznym dzieciom.

Джереми Микс с женой Мелиссой

Jeremy Meeks z żoną Melissą

Микс с женой Мелиссой и детьми

Połącz z żoną Melissą i dziećmi