Kilka dni temu 47-letnia gwiazda Hollywood, Uma Thurman, została gościem The New York Times. W rozmowie z prowadzącym wywiad Uma zadała kilka pytań, ale najciekawszą z nich była historia, że ​​Thurman bardzo ciężko pracował z Quentinem Tarantino w filmie "Zabić Bill", z powodu swojej winy miała wypadek.

Ума Турман

Uma Thurman

Thurman zmuszony do prowadzenia wadliwego samochodu

Ci fani, którzy śledzą dzieło Tarantino wiedzą, że jest on nie tylko aktorem, ale także reżyserem, a kiedy gra w nim rolę, staje się bardzo trudny. To była ta cecha, którą Quentin pokazał w pełni na planie taśmy "Kill Bill". Reżyser zdecydował, że w scenie, gdy główny bohater filmu poprowadzi samochód, by zabić Billa, Thurman powinien być w kadrze, a nie kaskaderem. W jakich słowach ten epizod z życia wspomina słynną aktorkę:

"Słyszałem od pracowników, że samochód biorący udział w strzelaniu jest wadliwy. Kiedy Tarantino podszedł do mnie i powiedział, że w tym odcinku będę kręcić, a nie kaskaderem, zacząłem się opierać. Początkowo zdałem sobie sprawę, że coś złego może mi się przydarzyć. Musiałem spierać się z reżyserem, ale Tarantino nalegał na własną rękę. Ponadto powstało kolejne nieoczekiwane wyzwanie. Quentin chciał, żebym szedł bardzo szybko: co najmniej 65 km na godzinę. Byłoby to niczym, gdyby nie droga, która była bardzo kręta. W wyniku tego uderzyłem w drzewo i otrzymałem dużą liczbę obrażeń. Pamiętam, kiedy doszło do kolizji, straszliwy ból przeszył mi szyję. Było mi bardzo trudno się ruszać. Kiedy przyszedł do mnie filmowy personel, nie mogłem nic powiedzieć. Zostałem zabrany w moje ramiona i zabrany do szpitala. "
Турман в ленте «Убить Билла»

Thurman na taśmie Kill Bill

Ума Турман и Квентин Тарантино

Uma Thurman i Quentin Tarantino

Czytaj także
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Utalentowany tandem: Leonardo DiCaprio wspierał projekt filmowy Quentin Tarantino
  • Quentin Tarantino skrytykował wypowiedź na temat Romana Polańskiego

Uma napisała oświadczenie na policję

Po tym, jak Thurman przybył do kliniki, zdiagnozowano u niej liczne stłuczenia, kontuzje oraz urazy szyi i nogi. Po dwóch tygodniach aktorka ponownie pojawiła się na planie i natychmiast postanowiła porozmawiać z Tarantino. Naprawdę chciała zobaczyć wideo, które porwało ją na jazdę na kabriolecie i moment wypadku. Po tym, jak Tarantino wysłuchał Umy, powiedział:

"Cóż, otrzymasz ten rekord, ale pod warunkiem, że podpiszesz dokument, w którym nie poprosisz o odszkodowanie za moralne szkody za to, co zobaczył."

Potem Uma odmówiła i zaledwie 15 lat później udało jej się nakręcić film z jej wypadku. Teraz 47-letnia aktorka przygotowuje dokumenty dla policji i procesu Quentina Tarantino.