Wczoraj okazało się, że Lorraine Gilles, była opiekunka do dzieci piosenkarki Melanie Brown, była wokalistka zespołu Spice Girls, złożyła wniosek do organu sądowego dla piosenkarza. Przedstawiono szereg oskarżeń w sprawie Melanie, a także szokujące szczegóły struktury rodzinnej Brown i jej byłego małżonka Stephena Belafonte zostały ujawnione. Dzisiaj Lorraine zdecydowała się na kolejną rozmowę, w której wyjaśniła, że ​​jej wczorajszy występ był źle zrozumiany.

Лоррейн Жиль

Lorraine Gilles

Gilles miał związek z Brownem

Zaledwie wczoraj fani Melanie rozmawiali o trudnym trójkącie miłosnym, który okazał się ich ulubionym, byłym mężem Szczepanem i nianią ich wspólnych dzieci. Jednak nie wszystko jest takie proste. Powiedział to dziś Lorraine, mówiąc następujące słowa na temat tej sytuacji:

"Wczoraj powiedziałem, że Brown i Belafonte zmusili mnie do angażowania się w seks grupowy. Chcę tylko wyjaśnić, że było to kilka razy. Teraz nie powiem dokładnie raz ani dwa razy, co się stało. Przez resztę czasu byłam blisko z Melanie Brown. Nasza sprawa trwała przez 7 lat, kiedy opiekowałem się jej dziećmi ".
Лоррейн состояла в интимных отношениях с Браун

Lorraine była w bliskim związku z Brownem

O tym, jak Brown i Gilles się spotkali, podczas gdy nie ma danych. Jednak z pozwu złożonego w sądzie wynika, że ​​Melanie jako pierwsza nawiązała kontakt z 18-letnią dziewczynką. Dokument mówi, że Brown zapytał Lorraine o to, skąd przyjechała do Stanów Zjednoczonych i co ogólnie robi w Ameryce. Gilles odpowiedziała, że ​​przyjechała do kraju w ramach programu wymiany dla studentów z Niemiec i teraz szuka pracy, najlepiej niani. Słysząc to, Melanie powiedziała, że ​​pomoże Lorraine z wizą na pracę i zaprosi ją do opieki nad dziećmi. Nic nie podejrzewając, 18-letnia dziewczyna zgodziła się, ale teraz żałuje tego.

Мелани Браун

Melanie brązowa

Czytaj także
  • Mariah Carey w konkursie Kids 'Choice Awards 2018 z byłym mężem i dziećmi
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Melanie Brown i jej 19-letnia córka Phoenix byli w centrum uwagi w programie America's Got Talent

Kompromitacja wideo

Oprócz takich soczystych szczegółów pracy niani, okazało się, że cała miłość raduje się z uczniem z Niemiec Melanie nakręcony kamerą. Te filmy są przechowywane w bezpiecznym Gilles. Przy okazji, prawniczka Lorraine powiedziała, że ​​jego klient od dawna nie odważył się nagłośnić tych filmów. Dopiero gdy Brown złożył przeciwko niej pozew, oskarżając ją o wszystkie swoje kłopoty, dziewczyna postanowiła cofnąć się o krok. Niemniej jednak Gilles wciąż ma nadzieję, że materiały dołączone do pliku nie będą dostępne w Internecie. Lorraine jest bardzo zaniepokojona reakcją bliskich przyjaciół i rodziców, którzy nie wiedzieli o warunkach, w jakich Gilles pracuje w gwiezdnej rodzinie.

Фото из Instagram Стивена Белафонте

Zdjęcie z Instagrama autorstwa Stephena Belafte

Мелани Браун с мужем Стивеном

Melanie Brown z mężem Stephenem

Жиль работала няней в семье Браун на протяжении 7-ми летКадр из семейного архива Браун

Ramka z archiwum rodzinnego Brązowy