Wydaje się, że to pytanie od dawna niepokoiło fanów pary wybitnych aktorów. Megan Fox i jej mąż często pytają, dlaczego ich chłopcy są tak bardzo podobni do dziewczyn.

Zwłaszcza inny styl 4-letni Noah. Paparazzi często zdejmują go na spacery, potem w sukienkach księżniczek, a potem w tutu baletowym. Jeśli ma na sobie legginsy, to z flirtującym nadrukiem lubi akcesoria - buty i torebki ... Naturalnie, ten wygląd chłopca zawsze prowokuje pytania.

Меган с сыновьями

Brian Austin Green postanowił szczerze porozmawiać z dziennikarzami i odpowiedzieć na pytania nienawidzących. W końcu para jest często oskarżana o ubieranie syna w ubrania dla dziewcząt. Oto, co powiedziała gwiazda telewizyjna w wywiadzie dla Hollywood Pipeline:

"Słyszałem od niektórych, że styl Noego jest dziwny i nie lubi wielu. Co mogę odpowiedzieć na te komentarze? Nie obchodzi mnie to. Mój syn ma 4 lata. Jeśli chce wybrać własne ubrania, robi to i nie ingerujemy w niego. Jestem pewien, że w tym wieku dzieci zasługują na prawo do dobrej zabawy. Kiedy wychodzi w sukience, do kogo to jest gorsze? Czy on chce sukienkę? Niech to będą sukienki!
Муж Меган Фокс рассказал, почему их сыновья носят платья Gdyby nie żyć w sekcie!

Megan Fox i jej mąż są w solidarności. Jest gorącym przeciwnikiem wszelkich zakazów:

"Moje przeznaczenie rozwinęło się tak, że spędziłem młodość wśród dziwnych ludzi, a potem byli zielonoświątkowcy z Kościoła Ophiuchusa. Okropna rzecz. Kobiety mogły chodzić tylko w spodniach, bez makijażu, ozdób. Bez sukienek i innych kobiecych strojów. Środowisko nie jest przyjemne. Udało mi się uciec. Postanowiłem, że nie będę narzucać moich dzieci. Moi chłopcy mogą wybrać dla siebie dowolne ubrania. A co z tym, że Noah uwielbia sukienki? W moim domu każda osoba może być sobą - bez reguł. "
Это не просто тренд Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny

To oczywiście jest świetne, to po prostu interesujące: kiedy chłopiec stanie się dorosły, będzie nadal chodził w sukienkach księżniczek?