Kilka miesięcy temu na jednej ze stron portalu społecznościowego ojca performera Miley Cyrus - Billy opublikowano kilka zdjęć, na których Miley pozuje w pięknej białej sukni. Po tym wydarzeniu Internet "eksplodował" donosi, że Cyrus i jej narzeczony Liam Hemsworth byli małżeństwem. Jednak tak nie było, a matka Miley, Tish, opowiedziała o tym w wywiadzie dla On With Mario.

Тиш и Майли Сайрус

Tish i Miley Cyrus

Miley jest wciąż bardzo młoda!

Rozpoczęła rozmowę z Tish Cyrus, opowiadając słuchaczom o tym, jak rozwija się związek między jej córką a Liamem:

"Teraz są bardzo szczęśliwi. Chcę tylko powiedzieć, że ślub nie był. Miley i Liam nie spieszą się z podjęciem tego kluczowego kroku. Wiesz, moja córka podeszła do mnie niedawno i powiedziała: "Naprawdę kocham Hemswortha, ale nie do końca rozumiem, dlaczego powinienem go szybko poślubić. Dlaczego ludzie chcą tego w ten sposób? Czy jest dla nich niezrozumiałe, że jesteśmy bardzo dobrze razem bez ślubu? " I rozumiem ją bardzo dobrze. Miley jest wciąż bardzo młoda! Ma tylko 24 lata. Ma wszystko przed sobą. Miley będzie miała rodzinę, tylko trochę później. "
Майли Сайрус и Лиам Хемсворт

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Następnie Tish podzieliła się z gospodarzem programu swoimi wizjami tego, co chciałaby zobaczyć w związku małżeńskim Miley i Liama:

"Oczywiście marzę o wielkim i wspaniałym weselu, w którym weźmie udział kilku gości. Rozumiem jednak, że może to pozostać niemożliwym marzeniem. Pomimo rozgłosu, Miley jest bardzo skromną dziewczyną, która nie wystawia swoich uczuć na pokaz. Dlatego nie zdziwi mnie, że ona i Liam chcą bardzo skromnego ślubu w rodzinnym gronie. Jeśli chodzi o sukienki, to oczywiście chciałbym zobaczyć Miley w wystawnej sukni ślubnej, podobnej do tej, którą noszą księżniczki. Jednak tutaj nasze pragnienia mogą się nie pokrywać. Miley powiedziała mi przez długi czas, że lubi proste, latające sukienki. Ogólnie, to wszystko nie jest ważne. Dla mnie bardzo ważne jest, aby Miley była szczęśliwa i tu i teraz. "
Майли не спешит замуж за Лиама Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Miley Cyrus marzy o małżeństwie z rannym Liamem Hemsworthem

Liam i Miley mają trudny związek

Po raz pierwszy w prasie pojawiły się informacje, które Cyrus i Hemsworth spotkali w 2009 roku. Jak się później okazało, młodzi ludzie zaczerpnęli z siebie sympatii po pracy nad obrazem "Ostatnia piosenka". Trzy lata później okazało się, że Liam złożył swojemu kochankowi ofertę, ale od dawna nie mieli oni statusu młodej pary. Jesienią 2013 r. Przedstawiciele celebrytów ogłosili, że Cyrus i Hemsworth już się nie spotkali. Mimo to przez długi czas istnieje przyjaciel bez przyjaciół, dawni kochankowie nie mogli. Wkrótce paparazzi złapali ich na kamerach, a po pewnym czasie Liam i Miley ogłosili ponowne zaangażowanie.

Майли Сайрус и Лиам Хемсворт - непростой роман

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - trudny romans