Megan Fox jest pierwszym prawdziwym symbolem seksu XXI wieku i trudno się z tym spierać! Nazwisko aktorki przez długi czas trzymane w najwyższych kwintach Google, a nawet teraz może z łatwością grać seksowną bohaterkę. Olśniewająca, nieustraszona, śmiała i niewiarygodnie piękna, godność tej jasnej brunetki może być nieskończenie wyliczona, ale lepiej jest ograniczyć się do tego, że nie bała się wyzwać Hollywood i wejść na szczyt najpiękniejszych aktorek! Megan działa w filmie, zajmuje się projektowaniem i promocją własnej linii bielizny, wzbudza zainteresowanie soczystymi detalami z życia prywatnego i gorących sesji zdjęciowych.

Фокс не боится пикантных тем

Megan Fox od ponad 10 lat przyjmuje entuzjastyczne poglądy i komplementy, w 2007 roku pojawiła się w Transformers i zdobyła serca fanów fantastycznego filmu akcji. Według dziennikarzy, luksusowy wygląd dziewczyny wyszedł na wierzch, niestety, pozostawiając aktorskie talenty na drugim:

"Już dawno zdałem sobie sprawę, że dzięki mojemu wyglądowi mogę stworzyć markę piękności, ale wciąż nie stawiam na nią. Mam ponad 50 milionów subskrybentów w sieciach społecznościowych, mimo że jestem rzadkim gościem na Twitterze i Instagramie. "
Меган Фокс Jestem drugą Joanną d'Arc!

Bezczelność w wypowiedziach i skandal - charakterystyczny charakter postaci Megan Fox. Z powodu gorącego temperamentu i nietrzymania moczu, straciła swoją rolę w drugiej części Transformers, a jej wczesne wyznanie do biseksualności i zbiegającego libido dodało pociąg z wieloma pytaniami do jej wizerunku:

"Na początku mojej kariery byłem dość surowy na stwierdzenia, uważałem się za prawie sekundę Jeanne d'Arc, zdolną do otwartego niezadowolenia i zawsze wstawiałem swoją opinię. Ciągle czekali, aż przeproszę bezskutecznie. W rezultacie nie chcieli ze mną współpracować i byli wobec mnie ostrożni. Lekcja była trudna, ale zrozumiała, wyciągnąłem szybkie wnioski. "

W rezultacie pojawiła się w Love for the Adult, Children of Sex nie jest przeszkodą, oraz w dwóch odcinkach przeboju Ninja Turtles. Taki szybki start nie wpłynął na jej życie osobiste, ale wręcz przeciwnie, Megan uświadomiła sobie, że jej drugim powołaniem było macierzyństwo. Żonaty z Brianem Austinem Greenem, ma trzech synów! Czy ta aktorka jest gotowa poświęcić swoje osobiste życie w imię kariery? Nie, a ona udowadnia to własnymi słowami:

"Nie jestem gotowy na poświęcenie dla mojej kariery. Musisz szukać mniej ambitnej aktorki, ponieważ mam wiele planów, a nie tylko jako aktorka. Macierzyństwo i moi chłopcy są teraz na pierwszym miejscu, ale całkowicie poświęcić się tylko temu ... straciłbym rozum! "
Меган боготворит мужа и сыновей

Megan zauważyła, że ​​w Hollywood aktorka nie ma prawa skupiać się tylko na schematach:

"Najlepszą opcją dla każdej aktorki jest równoległe prowadzenie działalności. W zawodzie przedsiębiorcy nie ma daty wygaśnięcia! I znalazłem niszę z rozwojem i wydaniem seksownej bielizny. Seks zawsze dobrze się sprzedaje! "

Sześć miesięcy po urodzeniu trzeciego syna Megan rozebrała się do kampanii reklamowej swojej marki, w jaki sposób udało jej się tak szybko osiągnąć kształt:

"Jestem w sporcie od dzieciństwa i od tego czasu zawsze byłem stonowany i obserwowałem siebie. Dzięki pamięci mięśni, codziennemu marszowi i pracy z instruktorem! Niestety, nie zawsze jestem z siebie zadowolony, ale mój mąż zawsze mnie wspiera i wierzy, że jestem idealna. "
Актриса запустила новую линию сексуального белья
Aż wszechświat się rozdzieli

W relacjach z Brianem Austinem Greenem aktorka uważa się za szczęśliwą i zrealizowaną, jak żona i kobieta:

"Jesteśmy razem w połowie mojego życia, były wzloty i upadki, nawet myśleliśmy o rozwodzie. Małżeństwo jest bardzo trudne, ale będziemy razem, dopóki wszechświat nas nie rozdzieli! Co więcej, jest zbyt dobry i gorący w łóżku! "
Актриса выступает за гендерное равенство
Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny
O równości płci i nowych rolach

Megan nie waha się mówić na szczere tematy i bronić swoich praw przy wyborze nowej roli:

"Nie odczuwam ograniczeń obrazów seksualnych na ekranie i nie mam nic przeciwko graniu sex-bomby o otwartym feministycznym stanowisku, ale nie chcę grać słabo upragnionych prostytutek i striptizerek. Odważna seksualność jest atrakcyjna i piękna, nie mam nic do ukrycia, ale upokarzające i propagujące stereotypy dotyczące płci obrażają mnie. Męski szowinizm jest żywy, a jeśli nic nie zrobimy, to jeszcze długo będzie dominować. "
Актриса отказывается от ролей проституток

Aktorka zauważyła, że ​​była zadowolona ze zmian zachodzących w Hollywood:

"Równość płci musi być w pełni zrealizowana. Cieszę się, że projekty tworzone przez kobiety nazywają się na przykład "Big Little Lie" Reese Witherspoon i Nicole Kidman, naprawdę mi się podobało! Pozostaje zmiana i połysk. Chciałbym kupić czasopismo z wizerunkiem gorącego faceta w najbardziej ciasnych kąpielach, ale, niestety, na razie to tylko moje marzenia. "