Ostatni fani Jamesa Bonda są zdezorientowani. Ich zwierzak stanowczo odmówił działania w kontynuacji Obligacji. Teraz wiadomo, dla której roli Craig postanowił zerwać z rolą super-szpiega ...

Okazuje się, że pan Craig będzie odgrywał rolę w nowym filmie słynnego operatora Stephena Soderbergha! Krótki reportaż ze zdjęcia Lucky Logan, prezentujemy twoją uwagę.

Agent 007 po prostu nie wiem! Wyrafinowany smoking zamieniany na ... więzienne mundury i nic w tym dziwnego, bo jego bohater jest prawdziwym przestępcą.

Агента 007 просто не узнать Lepiej przeciąć żyły ...

Przypomnijmy, że po zakończeniu pracy nad ostatnią z serii Bonda, Craig zrobił sobie przerwę. Producenci filmu przekonali "Bonda", by zgodził się na zdjęcia w kontynuacji obrazu, ale Brytyjczyk był nieugięty.

Do dziennikarzy powiedział, że wolałby zgodzić się przeciąć jego żyły, niż znowu odegrać obrzydliwą rolę ... Nawet opłata z sześcioma zerami nie mogła przełamać uporu artysty.

Czytaj także
  • Stał się znanym spisem nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie
  • Kto będzie grał w następujących częściach Bond?
  • Nowa rola Daniela Craiga i to nie jest James Bond!

Teraz widzimy zaktualizowanego Daniela Craiga, który szczęśliwie gra rolę naprawdę złego faceta!

Актер отказался играть агента 007 ради новой роли Дэниел Крэйг предпочел тюремное заключение приключениям Джеймса Бонда Крэйг отлично себя чувствует  на съемках в Атланте