Gwiazda "Harry Potter", w przeciwieństwie do wielu innych celebrytów, jest tak uprzejma dla swoich fanów, że czasami są dla niego niegrzeczni. Tak więc w wywiadzie dla magazynu Playboy 26-letni aktor skarżył się na nieprzyjazne zachowanie niektórych fanów.

Zbyt grzeczny i skromny

Redcliffe wielokrotnie skarciła go, że nie był w stanie właściwie porozumieć się z łobuzami, z tymi, którzy nie zasługują na uprzejmość.

Mimo to Dani twierdzi, że w przeciwieństwie do swojego byłego kolegi z filmu Harry Potter, Rupert Green, wie, jak powiedzieć "nie". "Dlaczego przytoczyć przykład Ruperta? Tak, po prostu dlatego, że w jakiś sposób stał się tak zawstydzony przed fanem, że z powodu niemożności odpowiedzi "nie", poszedł do jej domu "- zwierza się aktor.

Czytaj także
  • Rozwój Arnolda Schwarzeneggera
  • Emma Watson i Rupert Grint
  • Gilles Marini mówił o konsekwencjach sławy i molestowania seksualnego

To prawda, że ​​natychmiast przypomina sobie zabawne incydenty ze swojego życia: "Jakoś podeszła do mnie dziewczyna z prośbą o zrobienie zdjęcia. Mówię jej, że oczywiście zróbmy zdjęcie, jeśli chcesz. W odpowiedzi usłyszałem zniechęcające "Właściwie, gdybym nie chciał, nie powstałbym". Tutaj aktor wspomniał także o drugim przypadku: "Nawet dupki chcą być fotografowane, a zdanie" Tak, nigdy nie lubiłem filmów o Harrym Potterze ". Dziękuję, idioto, który urozmaicił mój dzień! ".

Дэниел Редклифф возмущен фанатами Дэниел Редклифф на фотосессии Дэниел Редклифф позирует для глянца
Дэниел Редклифф чрезмерно вежливыйДэниел Редклифф чрезмерно вежливыйДэниела Редклиффа вежливый со своими поклонниками