Pamela Anderson ponownie zaskoczyła wszystkich szczerymi spowiedziami i refleksjami na temat natury seksualnego pociągu kobiety i mężczyzny. Dzięki wnikliwym pytaniom brytyjskiej prezenterki telewizyjnej, Pierce'a Morgana, udało im się dowiedzieć o tajemniczych wielbicielach seksownej blondynki. W programie telewizyjnym Life Stories Anderson nie tylko wymienił nazwiska znanych aktorów i polityków, ale także skomentował ich związek. Jak dotąd znamy tylko część tej pikantnej rozmowy, ale już dziś wieczorem na angielskim kanale ITV widzowie programu zobaczą pełny format rewelacji. Wszystko w oczekiwaniu na sensacje, bo gospodarz telewizyjny nazwał aktorkę "najbardziej nieprzewidywalną gwiazdą", a nie bezzasadnie!

Памела Андерсон и Пирс Морган в студии шоу Piers Morgan's Life Stories

Pamela Anderson i Piers Morgan w studiu pokazują Life Stories Piersa Morgana

Choć wiadomo, że aktorka powiedziała w stosunku do sportowca i obecnego kochanka Adila Rami, Juliana Assange, Sylvestra Stallone, ale najbardziej skandaliczna historia związana jest z Władimirem Putinem! Gwiazda serialu "Ratownicy Malibu" przyznała, że ​​znała prezydenta, a nawet spotkała go kilka razy podczas nieoficjalnych wydarzeń. Nie spiesz się, aby wyciągnąć wnioski, według Andersona, między nimi było "nic poważnego":

"Odwiedzałem Rosję wiele razy w związku z zaproszeniami osobistymi i kwestiami środowiskowymi. Mam ciepłe wspomnienia i wspaniałe relacje z ludźmi z nią. Jeśli chodzi o Władimira Putina, jesteśmy "znajomi", ale nie było między nami nic ... Otrzymał zaproszenie na inaugurację w 2012 roku i prośbę o przekazanie kwiatów. Odmówiłem, aby uniknąć niejednoznacznej reakcji. Chociaż przyznaję, często byliśmy na tych samych wydarzeniach niesamowitym zbiegiem okoliczności. "
Андерсон на съемках шоу

Anderson na planie serialu

Ale najbardziej zaskoczony był Anderson, który powiedziała po szczerym wyznaniu:

"Rozumiem, że to brzmi nierealnie. Wierz mi też. Czy mówię prawdę, i być może oszukuję. Nie mogę powiedzieć.

Według publiczności i prezentera telewizyjnego, po słowach aktorki, nastąpiła długa i znacząca przerwa na planie. Wychodząc ze stuporu, Pierce Morgan próbował dowiedzieć się szczegółów, ale Anderson nie rozwinął skandalicznego tematu.

Nieco później okazało się, że Pamela miała romantyczne relacje z Michaelem Jacksonem. Czy jesteś zaskoczony? Druga cicha pauza zawisła w holu. Okazało się, że powieść będzie "wyobrażona". Aktorka była zakochana w królu popu, marzyła o tym, by przyciągnąć jego uwagę, wyobrażając sobie w jej snach, jak by go pocałowała! Ale między Michaelem Jacksonem i Andersonem, w rezultacie, były tylko przyjazne stosunki i nic więcej! Ponownie frustracja publiczności i dziennikarza.

Niestety, ale inne spowiedzi nie były tak ciekawe! Następnym tajemniczym wielbicielem, którego imię brzmiało w studiu, był człowiek rodzinny i przebojowy bohater Sylvester Stallone:

"Zaproponował mi bycie jego dziewczyną numer jeden, mieszkaniem i Porsche. Ale w tym wszystkim byłem zdezorientowany tylko jedną rzeczą. Zapytałem go, ale czy to oznacza, że ​​będzie inna dziewczyna numer 2 i numer 3? Nie kłamał, a przy swoim wrodzonym humorze zauważył, że oczywiście będzie! Wtedy nie przyjąłem jego zalotów i darów. Choć może warto! "
Памела Андерсон и Сильвестр Сталлоне в 2007 году

Pamela Anderson i Sylvester Stallone w 2007 roku

Pamela Anderson i Julian Assange, twórca strony Wikileaks, która ma z nią "przyjazne stosunki", nie minęły:

"Ciągle pyta mnie o nasz związek. Ta wytrwałość czasami mnie męczy. Jesteśmy przyjaciółmi i nic więcej! "
Памела Андерсон возле посольства Эквадора в Лондоне, где живет Джулиан Ассанж

Pamela Anderson w pobliżu ambasady Ekwadoru w Londynie, gdzie mieszka Julian Assange

A co z piłkarzem Adilem Rami, który jest 18 lat młodszy od aktorki? Niestety, Pamela nie ujawniła żadnych kompromisów i tajemnic, zauważając, że była zakochana i szczęśliwa:

"Jestem szczęśliwy, może nie warto o tym mówić, ale nadal. Jestem kochany przez oszałamiającego człowieka! "
Адиля Рами не смущает разница в возрасте

Adila Rami nie myli różnicy wieku

Rozmowa trwała 3 godziny, ale już stała się sensacją na wszystkich portalach informacyjnych. Niestety, nie zobaczymy pełnej wersji, ale tylko fragmenty, które będą zawierać 37 minut transmisji. Ale to wystarczy, aby dyskutować i delektować się gorącymi faktami. Pamela Anderson sama podsumowała swoją historię:

"Zawsze przestrzegałem zasady: kobieta potrzebuje kilku mężczyzn, jeden do seksu, drugi do duchowej pustki, trzeci do rozrywki itp. Teraz mam miłość i związki, ale to nie znaczy, że odmawiam komunikowania się z innymi mężczyznami. Każdy z nich w moim życiu jest bodźcem do czegoś! "
Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.

No i czekamy na pełną wersję skandalicznej rozmowy.