Niedawno nazwisko 18-letniej modelki Sophii Richie nie opuszcza pierwszych stron gazet. Winą nie jest jej działalność zawodowa, lecz życie osobiste, bo Sofia zaczyna od powieści tylko dość znanych mężczyzn. Mimo to dzisiejsza publikacja o nazwie Richie zaskoczyła fanów, ponieważ model stał się główną postacią letniego numeru magazynu Tings.

София Ричи на обложке Tings

Sofia Ritchie na okładce Tings

Piękne zdjęcia i kilka słów o Disice

18-letnia Sofia pojawi się na stronach połysku na licznych obrazach. To prawda, teraz tylko 2 są dostępne dla publiczności, mimo to zadziwiają swoją śmiałością i ekscentrycznością. Na pierwszym zdjęciu Richie pozuje w ciekawym pomarańczowym kolorze, który składa się z przyciętego, zmysłowego topu i spodni. Na dodatek Sophia miała na sobie skórzane spodnie, które miały bardzo interesujący, szczery design.

София Ричи

Sophia Richie

Drugi obraz był nieco inny, ale także dość prowokacyjny. Na niej dziewczyna w białym gipiurowym kombinezonie, umiejętnie połączona z różowym skórzanym gorsetem i imitującymi nakładki na nogawkach w postaci pończoch. Aby podkreślić kobiecość tego produktu, fotograf zdecydował się zastosować technikę "kontrastową", którą preferuje wielu ludzi: nosić grube buty i okulary przeciwsłoneczne w Sofii, i dać miękką zabawkę dłoniom.

София на страницах Tings

Po zakończeniu sesji fotograficznej, Tings postanowił porozmawiać trochę o życiu osobistym Richiego. Przede wszystkim był zainteresowany tym, jaki związek ma młody model ze Scottem Dysikiem, jak to często widywano w jego towarzystwie. Oto kilka słów na temat tej Sophia powiedział:

"Wiem, że media nieustannie napełniają coś niewyobrażalnego po tym, jak paparazzi robią zdjęcia na miejscu. Chcę tylko powiedzieć, że nie mamy romantycznego związku. Jesteśmy po prostu dobrymi kumplami. Jesteśmy bardzo wygodni i bawimy się razem, ale nie jestem dziewczyną Scotta. "
София Ричи не подтвердила свои отношения с Дисиком

Nawiasem mówiąc, ostatnio paparazzi robili zdjęcia, jak iz kim Disic spędził urodziny. Okazało się, że wśród nielicznych gości, których urodziny zaprosił na wynajęty jacht, była Sofia. Dziewczyna nie tylko cieszyła się przyjęciem i pili alkohol, ale także uściskała Scotta w każdy możliwy sposób, zmieniała ubrania w jego obecności i oszukiwała. Ponadto, wczoraj Disic i Richie ponownie zauważyli fotografów. Młodzi ludzie zostali zauważeni w Malibu w jednej z prestiżowych restauracji. Było oczywiste, że starają się ukryć przed irytującymi paparazzi.

София Ричи и Скотт Дисик

Sophia Richie i Scott Disic

Czytaj także
  • Wigilia rodziny Kardashian-Jenner: Christina Aguilera, Toni Braxton i prawie wszyscy członkowie klanu
  • Lionel Richie jest przerażony powieścią Sofii Richie z ojcem dzieci, Courtney Kardashian
  • Scott Disic i Sophia Ritchie zobaczyły namiętny pocałunek

Zdrada to najtrudniejsza lekcja w moim życiu

Następnie Sofia postanowiła opowiedzieć trochę o trudnym okresie swojego życia:

"Pomimo tego, że mam dopiero 18 lat i już zdołałem poznać zdradę. Dla mnie były to bardzo trudne czasy. Zdrada to najtrudniejsza lekcja w moim życiu. Kiedy kochasz osobę i nieskończenie, pod każdym względem ufając mu, a on cię zwodzi - nie można jej porównać z niczym. Ból i rozczarowanie, których doświadczyłem, nie zapomnę przez bardzo długi czas. Osobiście doszedłem do wniosku, że nigdy nie wybaczę komuś zdrady. Dla mnie to zbyt skomplikowane. "
София не прощает предательства

Sofia nie wybacza zdrady