Na Instagramie czarnej supermodelki coraz częściej pojawiają się filmy i zdjęcia z uroczymi maluchami, jak Campbell powiedziała ES Magazine - to nie jest przypadkowe, marzy o zostaniu matką! Rok temu Naomi była pełna wątpliwości i bardzo wymijająco mówiła o macierzyństwie:

Nie twierdzę, że nigdy nie będę miał dzieci i nie chcę tego. Może w przyszłości, tylko jak blisko? Wszyscy moi przyjaciele są pewni, że będę cudowną matką, ale wątpię i nie jestem gotowy na taką odpowiedzialność. Na całe szczęście nie byłem pod presją, a inni nie przekonali mnie, że macierzyństwo jest jedyną rzeczą, do której musi dążyć kobieta. Mam swój własny sposób i nie trzeba go dostosowywać do ogólnie przyjętych standardów!
Наоми

Teraz punkt widzenia Naomi radykalnie się zmienił, macierzyństwo stało się marzeniem:

Doskonale zdaję sobie sprawę, że mam już 46 lat i mogę mieć trudności, ale nie boję się tego. Medycyna zaszła tak daleko, że mogę zajść w ciążę, kiedy chcę. Podczas gdy jedyną przeszkodą jest brak przyzwoitego mężczyzny obok mnie i nie chcę być samotną matką! Myślę, że bardzo ważne jest wychowanie dziecka w pełnoprawnej rodzinie.
Новая обложка майского журнала

W wywiadzie dla ES Magazine Campbell poruszyła swoją przeszłość i uzależnienia. Model przyznał, że nie mógł oprzeć się pokusie i zaczął brać narkotyki za 20 lat. O zależności "Czarnej Pantery" pisali dużo, model zaaranżował publiczną histerię, obraził personel, więc okresowo zmuszano mnie do zamykania klinik w celu detoksykacji. Jednym ze sposobów radzenia sobie z uzależnieniem od narkotyków było skontaktowanie się z "Stowarzyszeniem anonimowych narcyzów":

Kiedy poprosiłem o pomoc, próbowali mnie skrytykować, zhańbili mnie, ale ja sam wybrałem wyraźne stanowisko: pierwszym krokiem do poprawy zdrowia nie jest bój się prosić o pomoc, a nie próbować ukryć się przed swoimi problemami! Cieszę się, że przeszedłem tą trudną ścieżkę i nie zatraciłem się. Ogólnie rzecz biorąc, mamy do czynienia z tak wieloma problemami psychicznymi w życiu, że ważne jest, aby wspierać się i pomagać sobie nawzajem.
Наоми продолжает выходить на подиум

Naomi nadal idzie na podium

Czytaj także
  • Wywiad z Naomi Campbell i Joni Aiva dla magazynu Vogue
  • Naomi Campbell marzy o stworzeniu Vogue Africa
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Niestety, ale teraz model jest samotny i zgadnij kto zostanie ojcem dziecka Naomi Campbell jest dość trudna. Mamy nadzieję, że 46-letnia "Czarna Pantera" odnajdzie szczęście macierzyństwa i znajdzie wybraną, z którą zbuduje upragnioną rodzinę!