W przyszłym roku czekamy na premierę kolejnej części przygód legendarnego Spider-Mana. W filmie "Spider-Man: Powracający dom" główną rolę zamiast Toby'ego Maguire'a odegra młody Anglik Tom Holland.

Miał poważny test: powiedz widzom, jak wyglądał Peter Parker w młodości. Aby jak najlepiej zagrać amerykańskiego ucznia, Holland rozpoczął bezprecedensowy krok - poszedł incognito do amerykańskiej szkoły i spędził tam kilka dni pod przykrywką zwykłego ucznia!

Zasadniczo zanurzenie w obrazie przed filmowaniem jest dobrze znaną praktyką. Aktorzy często spędzają czas wśród ludzi, których muszą przedstawiać. Więc Jared Leto przed pracą w "Samobójczym składzie" wielokrotnie odwiedzał szpital psychiatryczny, a Shia LaBeouf nauczył się prowadzić czołg, a 2 tygodnie nie myły się, przygotowując się do pracy nad filmem "Rage" ...

Zdjęcie dodane przez ✌️ (@ tomholland2013)

Oczywiście, w porównaniu do tych "wyczynów", staż w Holandii w amerykańskiej szkole "pod przykrywką" nie wygląda na nic niezwykłego, ale z psychologicznego punktu widzenia z pewnością nie było to łatwe.

Zdjęcie dodane przez ✌️ (@ tomholland2013)

Uczniak-Anonimowy

Tom Holland opowiedział o swoich przygodach w nowojorskiej szkole na Facebooku:

"Nie powiedziałem nikomu o moim planie. Wymyśliłem imię dla siebie i naśladowałem fałszywy akcent. Co jest najciekawsze, to klasy mieszane. Faktem jest, że sam się uczyłem w londyńskiej szkole, gdzie tylko chłopcy byli na lekcjach, więc kiedy zobaczyłem dziewczyny, byłem bardzo zaskoczony. To dziwne doświadczenie, ale świetnie się bawiłem! ".
Czytaj także
  • Tom Holland mówił szczegółowo o przygotowaniach do roli w nowym "Spider-Manu"
  • Utrata Brada Pitta przyszła na premierę "Lost City Z"
  • Amanda Bynes po raz pierwszy od 4 lat wygłosiła szczery wywiad na temat jej życia

Pozostaje tylko czekać na premierę fantastycznego filmu, aby ocenić wysiłki aktora. Przy okazji, światową premierę zaplanowano na lipiec przyszłego roku. W międzyczasie możesz zobaczyć zwiastun.