Monica Bellucci jest jedną z niewielu aktorek kina europejskiego, która nie kryje swojego wieku i nigdy nie przestaje zadziwiać nas swoją dojrzałą zmysłowością i seksapilem. Rok temu wysadziła świat połysku swoją jesienną sesją zdjęciową do magazynu Paris Match - nagie ciało 51-letniej włoskiej aktorki było ukryte pod powierzchnią wody, ale blask słońca i lekkie zmarszczki na powierzchni wody nie mogły ukryć zarysów i zakrętów Bellucci. I znowu szczera sesja zdjęciowa, ale już na majową okładkę włoskich targów Vanity!

Моника Беллуччи в фотосессии для журнала Paris Match

Monica Bellucci w sesji zdjęciowej dla magazynu Paris Match

Dwa tygodnie później, w rocznicę 70. Festiwalu w Cannes na Cote d'Azur w słonecznej Francji, bezwarunkową decyzją było doprowadzenie Moniki Bellucci do czołówki. I nie jest to zaskakujące, ponieważ aktorka zawsze była ozdobą każdego wydarzenia i przyciągnęła uwagę wszystkich obecnych.

Фотограф Джанлука Фонтана предложил  фотосессию на лоне природы

Fotograf Gianluca Fontana zaproponował sesję fotograficzną pośród natury

Фотосессия получилась очень женственной

Sesja zdjęciowa okazała się bardzo kobieca

Jesteśmy pewni, że redaktor "Vanity Fair" świadomie zaprosił Bellucciego do roli bohaterki tego wydawnictwa, nie tylko "wzbudził zainteresowanie" w nadchodzącym wydarzeniu w świecie kina, ale także udowodnił, że seksualność nie ma granic wieku! Zwróć uwagę, że współpraca magazynu Vanity Fair z włoską aktorką jest długa i dzięki wywiadom i zdjęciom z Bellucci możesz prześledzić drogę zostania aktorką i zmianami na zewnątrz w ciągu ostatnich dwudziestu lat! Oto niektóre z okładek ostatnich lat.

Обложка Vanity Fair Italia 2014

Bookcover of Vanity Fair Italia 2014

Vanity Fair Italia 2014

Vanity Fair Italia 2014

Фотосессия для Vanity Fair Italia в 2015

Sesja zdjęciowa dla Vanity Fair Italia w 2015 roku

Майская обложка журнала

Może obejmować magazyn "Vanity Fair"

Моника Беллуччи не боится откровенных образов

Fotograf Gianluca Fontana zaproponował aktorce półnagą sesję zdjęciową na łonie natury, gdzie mogła się zrelaksować tak bardzo, jak to możliwe. Wewnątrz magazynu, oprócz niesamowitej pracy fotografki, Monica Bellucci jest poświęcona dużemu artykułowi, który zachęca czytelników, by kochali swoje ciało pomimo wieku!

Zdaję sobie sprawę, że czas mija, a my się zmieniamy. Do tej pory mam jasną pozycję - w każdym wieku, to okazja, aby być sobą i nie udowadniać nikomu niczego! Jestem pewien, że wiele kobiet z mojego pokolenia uważa, że ​​możemy być piękni zarówno w wieku 40, jak i 70 lat. Rozejrzyj się: wiek przestał być przeszkodą, tak jak to było 15 lat temu!
Моника Беллуччи

Włoch wielokrotnie mówił, że miłość jego ciała nie ma nic wspólnego z chęcią położenia się na stole do plastycznego chirurga. Naturalne starzenie się jest oznaką harmonii wewnątrz siebie, dlatego aktorka wzywa do miłowania każdej zmarszczki i spokojnie odnosi się do zmian związanych z wiekiem, w tym menopauzy.

Trudno w to uwierzyć, ale nie boję się starzeć i nie boję się menopauzy - to naturalny proces, a nie choroba. Rozumiem, że moje kobiece ciało może "trochę zwariować", ale to jest tymczasowe, a potem, po kilku miesiącach lub roku, moje życie powróci do normalnego rytmu. Po co zawracać sobie tym głowę teraz, a potem?
Моника Беллуччи снялась обнаженной для французского журналаНа обложке издания актриса позирует полуобнаженнойФотосет Vanity Fair 2017 Czytaj także
  • 10 celebrytów, których oczy podbiły świat
  • Na pokazie Chanel w Paryżu Cindy Crawford wspierała córkę Kayu Gerber
  • Tina Kunaki, młoda ukochana Vincenta Cassela, zadebiutowała na Fashion Week
Seksualność i miłość to naturalny stan dla kobiety!

Monica Bellucci nadal działa w filmowych scenach erotycznych, nie obawiając się rozgłosu i potępienia. W jednym z najnowszych dzieł Mozarta w dżungli 39-letni Gael Garcia Bernal został jej partnerem na scenie miłosnej. Aktorka raz po raz udowadnia, że ​​seksualność kobiety nie jest w wieku!

W naszej młodości poddajemy się hormonalnym falom, instynktom, ale wraz z dorastaniem przychodzi przemyślane odzwierciedlenie naszych potrzeb seksualnych. Idealna kombinacja do tworzenia relacji między kobietą a mężczyzną jest atrakcją psychiczną i fizyczną. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, rozumiem, że bez miłości nie może być bliskiego związku!
Vanity Fair 2017