Słynna amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow, pół roku temu, zakończyła postępowanie rozwodowe z muzykiem Chrisem Martinem, wypełniając wszystkie artykuły, ale jak dotąd artyści ściśle ze sobą komunikują. Jak przyznała Gwyneth, Chris nadal będzie obecny w jej życiu, ponieważ mają ze sobą wiele wspólnego.

Крис Мартин и Гвинет Пэлтроу

Chris Martin i Gwyneth Paltrow

Wywiad InStyle

44-letni Paltrow został zaproszony do redakcji magazynu InStyle miesiąc temu, gdzie aktorka pozowała przed fotografami w stylowych strojach, a także mówiła trochę o związku z byłym współmałżonkiem, jak to często widuje się w towarzystwie aktorki i ich dzieci.

Paltrow był żonaty z wiodącym wokalistą zespołu Coldplay Martin od 13 lat. Dlatego nie można po prostu rozstać się z parą, a chęć zrobienia tego nie jest dla obu. Gwyneth skomentowała tę sytuację:

"Ja, podobnie jak Chris, mam swoje życie osobiste, ale to nie znaczy, że nie możemy być rodziną. Nie zapominaj, że jesteśmy rodzicami dwojga dzieci, które potrzebują mamy i taty. Dlatego były mąż jest w moim domu każdego dnia i nie zamierzamy niczego zmieniać. "
Гвинет и Крис воспитывают двоих детей

Gwyneth i Chris mają dwoje dzieci

Po tym, ankieter zapytał, jak chłopak z Paltrow zareagował na tę sytuację, a aktorka odpowiedziała:

"Producent i scenarzysta Brad Falchak, o którym wspomniałeś, rozumie złożoność sytuacji, ponieważ on sam żyje w ten sam sposób. Brad komunikuje się ze swoją byłą żoną Zuzanną i dziećmi, i często dzieje się w ich domu. Jest to sytuacja absolutnie normalna i nie trzeba wyjaśniać mu, co Chris robi obok mnie. "
Брэд Фэлчак и Гвинет Пэлтроу

Brad Falchak i Gwyneth Paltrow

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • Chris Pine ma romans z Annabelle Wallis

Gwyneth była inicjatorem rozwodu

Fakt, że małżeństwo Paltrowa i Martina nie jest sprawą gładką, stała się znana po tym, jak aktorka powiedziała w jednym programie telewizyjnym, że zamierza złożyć wniosek o rozwód. Dla wielu jej fanów ta wiadomość stała się szokiem, a Gwyneth zapewniła wszystkich, że jest to celowy krok, którego decyzja podjęli wspólnie małżonkowie, a nie jeden dzień. W związku artyści mieli dwoje dzieci: córkę Apple i syna Mosesa, którzy mają teraz odpowiednio 12 i 10 lat.

Гвинет на обложке издания InStyle

Gwyneth na okładce edycji InStyle

Гвинет Пэлтроу снялась в стильной фотосессии InStyle