Fani słynnego muzyka rockowego Erica Claptona są na serio zaniepokojeni. W niedawnym wywiadzie dla dziennikarzy przyznał, że ma poważne problemy zdrowotne, w szczególności artystę ogłusza głuchota!

Clapton dosłownie traci słuch i medycyna, niestety, nie jest w stanie mu pomóc. Jednak 72-letni rockman nie jest pozbawiony obecności ducha i stara się trzymać:

"Cieszę się, że mogę teraz koncertować! Jedyne, co mnie martwi, to nieznane. W końcu nie jest jasne, jak długo mogę być "w linii", jako muzyk. Stale tracę słuch. Dla gitarzysty najważniejszą rzeczą są ręce, więc oni też mnie sprowadzają ... ".
Эрик Клэптон стремительно глохнет

Muzyk przyznał, że jego diagnoza brzmi rozczarowująco - dzwoni w uszach, czy to w naukowym "szumie w uszach". To nie wszystkie kłopoty legendy rocka, on także obawia się neuropatii obwodowej. Ta dolegliwość nie pozwala artyście długo stać na gitarze. Choroba jest wyjątkowo nieprzyjemna:

"Czuję się cały czas, jakby prąd przepuszczał mi nogę."
Рокер сражается с возрастом и болезнями

Artysta przyznał, że najostrzejsze z tych dolegliwości zaczęło objawiać się w ubiegłym roku. Kiedy muzyk analizuje przyczyny problemów zdrowotnych, nie zaprzecza, że ​​winą za wszystko jest młodzieńcza skłonność do picia alkoholu.

Muzyka daje nadzieję

Ale niech te oszustwa nie zwodzą! Eric Clapton i nie myśli, by rezygnować z pozycji. W marcu 2018 r. Zaplanował kilka występów w Stanach Zjednoczonych.

Oto, co muzyk powiedział Daily Mail:

"Cieszę się, że ludzie wciąż kupują bilety na moje koncerty. Mam nadzieję, że nie robią tego z ciekawości i chęci zobaczenia "tego starca". Chociaż, co mogę tu powiedzieć: wciąż jestem taką ciekawostką! Czasem po prostu nie mogę uwierzyć, że wciąż mogę iść na scenę! ".

Niestety, problemy zdrowotne czasami powodują, że artysta nawet anuluje zaplanowane spotkania z fanami. W ubiegłym roku cierpiał na ciężkie zapalenie oskrzeli, a latem z powodu bólu pleców Clapton został zmuszony do porzucenia występu.

Клэптон в молодости любил выпивать Czytaj także
  • Kelly Osbourne poprowadziła faceta po wywiadzie na temat jego orientacji
  • Córka Stinga ma romans z byłą żoną Marca Ronsona
  • 20 gwiazd, które nie mają poczucia humoru

Niestety, głuchota jest plagą rockmanów, nie tylko Eric Clapton, ale jego koledzy Neil Young, Ozzy Osbourne i Sting cierpią na tę dolegliwość.