Fani modelki i aktorki Elsy Pataki oczekują na wydanie nowego numeru hiszpańskiej edycji Elle. W końcu czekają na nich, by spotkać się ze swoją ulubioną aktorką i gwiazdą serii "Szybcy i wściekli" w dość odważny sposób.

40-letnia piękność bez wstydu pozuje na plaży w otwartych majtkach i na górze. Improwizowany strój kąpielowy "siedzi" na miniaturowej blondie jest po prostu wspaniały.

Звездна парочка

Zdjęcia, które Elsa podzieliła się z nią na Instagramie, zdobyły zaledwie kilka godzin, 72 000 razy! Taka jest popularność. Subskrybenci polubili nie tylko odważny wizerunek gwiazdy, ale także jej fizyczny ton po urodzeniu dzieci. Należy pamiętać, że Chris Hemsworth i jego żona mają trójkę dzieci - najstarszą córkę, czteroletnią Indiańską Różę i bliźnięta Sashę i Tristana, które mają 3 lata.

Trening bez kompromisów

Elsa Pataki preferuje aktywny tryb życia, tak czy inaczej, powiedziała dziennikarzom o wydaniu kobiecym na ten temat. Ponadto przyznała, że ​​była bardzo zadowolona ze swojego ciała:

"Tak, mogę być dumny z mojej figury! Ale nie myśl, że wszystko jest takie proste. To, co widzisz, jest wynikiem ciężkiej i żmudnej pracy. Nikt nie może wyglądać idealnie 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie widoczne w sutrach wieczorem, po długim dniu pełnym trosk. Spędzam dużo czasu starając się zachować formę, ale myślę, że warto. "

Publikacja z Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential)

Czytaj także
  • Guru fitness: żona Christiana Hemswortha ujawniła sekret idealnej postaci
  • Elsa Pataki i Chris Hemsworth wykazali się pasją na plaży w Australii
  • Lekcje surfowania: Chris Hemsworth uczy 3-letniego syna, który pokonuje fale
Крис Хемсворт с женой Эльзой Патаки

Pozostaje tylko zgadywać, jak Elsa ma czas, aby opiekować się trzema dziećmi, uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich, a nawet aktywnie wycofać się w kinie. W przyszłym roku ekrany będą jej pierwszym wspólnym projektem z mężem, dramatem wojskowym "Kawaleria". Pani Pataki otrzymała jedną z głównych ról.

Эльза с мужем