Znany hollywoodzki aktor Nicolas Cage przeżywa trudny okres. Niedawno ogłoszono wyrok, który sąd przekazał swojemu najstarszemu synowi, a teraz paparazzi zostali złapani w raczej nieatrakcyjnym zajęciem ...

Николас Кейдж задумался

Po tym, jak gwiazda filmów "Prorok" i "Skarbiec narodu" rozwiodła się z trzecią żoną, Koreanką Alice Kim, nie miał wyboru, musiał zacząć wszystko od początku.

Попытка знакомства

Mówi się, że bratanek Francisa Forda Coppoli pokonuje tę depresję. Przestał się o siebie troszczyć, uczęszczał do fryzjera, a nawet golił się! Zamiast tego Kage wisi w azjatyckich restauracjach, gdzie niezachwianie pije i flirtuje z odwiedzającymi.

А вот и муж Próbujesz nie torturować?

Wczoraj paparazzi udało się zrobić dobry esej fotograficzny - na zdjęciach widać, że aktor próbuje spotkać kobietę w Sushi Gen Bistro w Los Angeles.

Cage zobaczył całkiem młodą kobietę siedzącą samotnie przy pobliskim stole. Usiadł przy niej i, nazywając swoje prawdziwe imię, zaczął "zwijać się". Aktor zaproponował miłej kobiecie drinka, ale potem pojawił się jej mąż, oczywiście gwiazda Hollywood była niespokojna w tej sytuacji, przeprosił, życzył tej parze wszystkiego najlepszego i opuścił kawiarnię.

Кейдж с сыном и бывшей женой Czytaj także
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • 15 gwiazd, które straciły cały swój stan
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy

Co mogę powiedzieć? Nicolas Cage uzależnił się od Azjatów! Wraz ze swoją byłą żoną spotkał się w tej samej koreańskiej restauracji. To prawda, że ​​Alice pracowała tam jako kelnerka i nie jadła makaronu i kimchi. Po 2 miesiącach para grała wesele. Cage i Kim udało się żyć razem przez 11 lat, para ma wspólne dziecko, chłopiec o imieniu Kal-El.