39-letni amerykański tancerz i wokalista rapowy Kevin Federline, którego wszyscy wiedzą, jak była żona piosenkarki Britney Spears, wygłosił niedawno wywiad. W nim dotknął momentów wychowania synów Seana i Jaydena, którzy pojawili się w sojuszu z Włóczniami i jego związku z matką.

Кевин Федерлайн и Бритни Спирс в 2006 году

Kevin Federline i Britney Spears w 2006 roku

Kevin i Britney wspólnie wychowują swoje dzieci.

Około 5 lat temu Federline i Spears byli zaprzysięgłymi wrogami, którzy walczyli za synów podczas rozwodu. Teraz te dni się skończyły, a małżonkowie wspólnie angażują się w wychowanie rodzeństwa. Oto co Kevin powiedział na ten temat:

"Kiedyś nie mogłem sobie wyobrazić, że Britney i ja zorganizowalibyśmy całą wojnę z dziećmi. Teraz rozumiem, że to zachowanie było ogromnym błędem. Synowie potrzebują ojca i matki, i bez niej nigdzie. Kiedy pojawia się okres agonii związany z rozwodem i zaczyna się samo życie, wszelkie urazy mijają same w sobie. Wtedy zaczynasz postrzegać zupełnie inaczej. "

Бритни Спирс

Britney włócznie

Potem Federline powiedział, że nie zawsze widzi facetów, kiedy chce:

"Kiedy musisz wychowywać dzieci razem z innym rodzicem, musisz iść na kompromisy i dużo poświęcić. Na przykład, moi synowie razem ze mną nie byli razem w Dzień Ojca. A to dlatego, że ich mama miała trasę, a ona nie widziała Seana i Jadena dłużej niż miesiąc. W tym czasie dzieci mieszkały ze mną. Po przerwie w trasie koncertowej chłopcy ruszyli w jej stronę. Dzieje się to dość często i jest całkowicie niezależne od wszelkich świąt lub naszych pragnień. Taki stan rzeczy musi być po prostu zaakceptowany, a nie zrodzony z tej tragedii. Niestety, jest to integralny punkt wspólnego wychowania dzieci, gdy jesteś rozwiedziony. "
Бритни Спирс с сыновьями и племянницей

Britney Spears z synami i siostrzenicą

Czytaj także
  • Jamie Lynn, siostra Britney Spears, po raz drugi stała się mamą
  • Britney Spears pokazała fanom namiętny taniec z ukochanym Sam Asgari
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Kevin mówił o pasji Prestona

Po tym, jak Federline trochę spekulował o wspólnym wychowaniu dzieci ze swoją byłą żoną, raper mówił trochę o tym, jak wychowuje dzieci, a jednak ma ich 6-ro:

"Kiedy masz dużo dzieci, nawet z różnych kobiet, nie jest łatwo je kształcić. Czasami wydaje mi się, że mam do czynienia z drużyną koszykówki, gdy każdy gracz jest indywidualistą i razem są jedną całość. Być może wiele z tych sytuacji jest zagadkowych, ale nie ja. Bardzo się cieszę, że byłem tatą na szóstym. Jeśli mówimy o hobby, to na przykład Preston jest bardzo zainteresowany konsolą DJ. Jest jednak za wcześnie, aby powiedzieć, że to hobby stanie się jego zawodem. Teraz jest na etapie swojego rozwoju. Ostatnio dał mi posłuchać jego twórczości, a ja doradziłem mu, aby dalej studiował za pomocą specjalnego programu. Myślę, że dzięki niej będzie miał większą szansę na tworzenie wysokiej jakości muzyki ".
Кевин Федерлайн

Kevin Federline

Nawiasem mówiąc, Kevin Federline jest ojcem szóstych facetów. Pierworodny, Corey i chłopak Kaleb, pojawił się z małżeństwa z wykonawcą Sher Jacksonem. Potem światło ujrzało synów Włóczni. Dwoje kolejnych dzieci pojawiło się w trzecim związku. Teraz raper jest żonaty z byłym piłkarzem Victorii Prince. Gwiazdy wychowują dwie córki - Jordan i Peyton.

Кевин Федерлайн со своими старшими детьмиКевин Федерлайн и Виктория Принс

Kevin Federline i Victoria Prince