Helen Mirren można słusznie nazwać prawdziwą kobietą, trochę kapryśną, bezpośrednią i trochę "zapominalską", w programie Ellen Degeneres, z łatwością rozpoznała fakt, że nie pamięta swojego wieku! Przy całej swojej urodzie trudno oskarżyć aktorkę o kokieterię, naprawdę podbija jej postrzeganie świata i jej zachowanie, nietypowe dla wieku. Mirren może z łatwością pokazać klasę mistrzowską przed studentami Uniwersytetu Harvarda, na premierze filmu pokaż język, zadeklarować chęć zagrania w "Szybcy i wściekli", zrelaksować się i wystawić nogi z okna samochodu, stojąc w korku w centrum Nowego Jorku, lub ... naprawdę zapominamy o twoim prawdziwym wieku.

Актриса с юмором относится к жизни

Aktorka z humorem odnosi się do życia

Mirren nigdy nie szczyciła się swoimi osiągnięciami, choć jest jedną z najwybitniejszych i szanowanych współczesnych aktorek, jest Dama-dowódcą Orderu Imperium Brytyjskiego, za swój wkład w przemysł filmowy otrzymała Oscara, Złotego Globu, BAFTA, Emmy, Wenecji i Cannes festiwale filmowe.

Актриса не боится возраста

Aktorka nie boi się wieku

Na temat postrzegania wieku

W nowym wydaniu programu, Ellen Degeneres wydała się zaciekawiona, okazało się, że Mirren szczerze wierzy, że jest starsza:

"Myślałem, że mam 73 lata, a miałem tylko 72 lata! Wspaniałe wieści! "
Миррен продолжает сниматься в кино

Mirren nadal występuje w filmach

Ale o wszystkim w porządku. Helen przyznała, że ​​rzadko myśli o swoim wieku, dopiero niedawno ona i jej mąż zdecydowali się policzyć w ostatnich latach i udało im się to od razu:

"Urodziny mojego męża to 31 grudnia i postanowiliśmy dowiedzieć się, ile mamy lat. Najpierw liczyliśmy 74 lata, a potem rok. Ellen, byliśmy bardzo szczęśliwi, okazuje się, że jesteśmy młodsi przez rok! "

Ellen Degeneres poprawiła Mirren, wskazując, że ma tylko 72 lata:

"Masz tylko 72 lata!"

Hellen nie wierzyła i kilka razy pytała ponownie, w końcu zaczęli zastanawiać się nad tym, ile lat faktycznie jest aktorką, jeśli urodziła się w 1945 roku. Emocje z zaistniałej świadomości były niesamowite:

"To niesamowite, fantastyczne! Myślałem, że mam 73 lata, a ja miałem tylko 72 lata! Okazuje się, że jestem młodszy, niż myślałem! Mam cały rok. Och, Ellen, to wspaniała wiadomość! "
Кадр из шоу Na koniec kariery

Ellen Degeneres zapytała aktorkę o plany na przyszłość i ewentualne zawieszenie kariery aktorskiej, na które Mirren odpowiedziała:

"Tak, myślałem o tym od dawna, ale każdego ranka zmuszam się do zrobienia czegoś i cieszę się, że nie ulegam bluesowi. Oczywiście, chcę odpocząć, być w domu, oglądać telewizję i nie chodzić na imprezy ani do ciebie, nie chcę się przygotowywać do filmowania lub wyjść na kolacje ... Ale stało się to częścią mojego życia i cieszę się, że jest w tym miejsce do ruchu. "
Хелен Миррен

Helen Mirren

Prezenterka poproszona o podzielenie się swoimi preferencjami i określenie, jakie programy lubi oglądać w domu w telewizji:

"Uwielbiam seriale i seriale komediowe. Są wyjątki, na przykład seria "Dolina Krzemowa", lubił mnie z informacyjnością, ostatnim lubianym epizodem "Very Weird Matters" z Winoną Ryder, jest tam świetna. Lubię również serialowe i detektywistyczne dramaty, gdy w opowiadaniu ktoś znajduje tajemnicze zwłoki, a następnie wszyscy szukają zbrodniarza przez długi czas i boleśnie, podejrzewając wszystkich i wszystko. I w końcu okazuje się, że mordercą jest młody człowiek, którego podejrzenia natychmiast padną ... "
Czytaj także
  • Helen Mirren o magii broni i nowym filmie "Winchester. Dom, który zbudował duchy »
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez
  • Tequila, skuter i nieprzyzwoity gest: 72-letnia Helen Mirren uderzyła wszystkich w Oscara

Według Helen Mirren, jest zbyt wcześnie, by myśleć o odpoczynku i cieszyć się życiem!