Wkrótce w kinie rozpoczyna się film "Jason Bourne", w którym główne role wcielił się Matt Damon, Julia Stiles, Tommy Lee Jones i Vincent Cassel. Francuski aktor, który grał głównego przeciwnika Borna, w ekskluzywnym wywiadzie dla HELLO! podzielił się wrażeniami z pracy w tym filmie.

Cassel opowiedział o swoim bohaterze i filmie "Jason Bourne"

Jak każdy inny wywiad, zaczęło się od charakterystyki postaci granej przez aktora. Oto co Vincent powiedział o Asseset:

"Zanim zdałem sobie sprawę, co to są zdjęcia o Jasonie Bourne, spojrzałem na wszystko, gdzie został zastrzelony Damon. Od razu widać wyraźnie, że Born zawsze ma osobę, która mu się sprzeciwia. Tym razem musiałam zagrać tę osobę. Ponadto, zgodnie ze scenariuszem, moja postać ma historię i związek z Bornem, tj. Asset dąży do Jasona z jakiegoś powodu.
Венсан Кассель в фильме «Джейсон Борн»

Następnie ankieter dotknął psychologii postaci Vincenta, a aktor radośnie opowiedział o nim:

"Zawsze staram się nasycać moim bohaterem, nawet kiedy gram złego faceta. My Asset to odważny żołnierz, który ma własne zasady i zasady, którymi kieruje się przez wiele lat. Ponadto jest przekonany, że działa i żyje poprawnie. I tu pojawia się Jason Bourne, który niszczy cały system. Oczywiście, Asset próbuje powstrzymać wszystko, eliminując go. "

A teraz Vincent Cassel mówił trochę o zanurzeniu w roli:

"W tym filmie moje fizyczne zanurzenie w mojej postaci było bardzo silne. Biegałem, walcząc, strzelając, ale jednocześnie nic nie mówiłem. Pewnego dnia poczułem mem. Nawiasem mówiąc, taka rola na planie fizycznym nie była dla mnie łatwa, ponieważ nadal nie mam 20 lat. Oczywiście nie byłam gruba przed strzelaniną, ale wciąż byłam zaangażowana na siłowni iw każdym mieście, w którym strzelano. Dopiero potem poszliśmy do pracy na stronie. Najciekawsze jest to, że po komendzie "usuniętej" pobiegłem do masażystki, bez tego ledwie mogłem wstać z łóżka rano. O ile mi wiadomo, Damon zrobił to samo.
Венсан Кассель сыграл в картине Ассета

Po tym Vincent powiedział kilka słów na zakończenie o pracy nad Jasonem Bornem:

"Nie pamiętam, kiedy były takie długie strzały. To było bardzo, bardzo długie. Proces obejmował ogromną liczbę stron, kamer i ludzi. Czasami wydawało mi się, że zapadłem w śpiączkę lub że tak się nie dzieje. Bywały dni, kiedy siedziałem cały dzień na krześle, czekając, aż wezwę mnie na lądowanie, a potem po prostu poszedłem spać. Ale zadzwonili do mnie i powiedzieli, że moje wyjście będzie miało miejsce o 12, czekam ... Właściwie zadzwonili do mnie o czwartej nad ranem. Aby być w najlepszej formie podczas pracy nad takimi filmami, musisz zaakceptować proces taki, jaki jest, tj. chodź do łóżka, odpręż się, itp. Niemniej jednak wezwą cię do strzelania, gdy tylko będzie to możliwe.
Czytaj także
  • Vincent Cassel odwiedził pokaz mody w Paryżu z młodą ukochaną Tiną Kunaki
  • Wypłata: Matt Damon miał kłopoty z pracą z Harveyem Weinsteinem
  • Ukochana Vincent Cassel Tina Kunaki radykalnie zmieniła wizerunek

Vincent mówił o pracy z Damonem i Greengrass.

Matt Damon wielokrotnie pracował z reżyserem Paulem Greengrassem przy filmach Jasona Bourne'a. Jak się okazało, Cassel został szybko przyjęty do tego zespołu, a aktor mówi bardzo ciepło:

3 Режиссер Пол Гринграсс, Мэтт Дэймон, Алисия Викандер и Венсан Кассель
"Po raz pierwszy spotkałem Greengrass na Teneryfie. Byliśmy w szortach i piliśmy dobre wino. Sama sytuacja sprzyjała przyjaźni. Ogólnie rzecz biorąc, z Paulem, że praca z Mattem nie jest trudna. Zostaliśmy przyjaciółmi. To było bardzo interesujące doświadczenie. "