Jedna z "długich wątrób" projektu "Gra o tron", wykonawca roli Jame'a Lanistera, Nikołaja Koster-Valdau, wzięła udział w programie Larry King Now na RT.

Датский актер Николай Костер-Вальдау

Oczywiście prezenter był zainteresowany przede wszystkim zagadnieniem fabuły sagi fantasy. Ale duński aktor odpowiedział, że nie wie, co zakończy seria. Ale nawet gdyby znał zakończenie, musiałby zachować to w sekrecie.

Następnie dziennikarz zapytał aktora o jego stosunek do kontrowersyjnego charakteru. Koster-Waldau zauważył, że lubi Jaime, wywołuje szczere współczucie i zainteresowanie. Jest kilka powodów: gotowość poświęcenia się dla zakazanej miłości siostry i ciągłej przemiany charakteru. Jaime Lanister nie stoi w miejscu - zmienia się i bardzo go to interesuje.

Джейме Ланистер и королева Серсея Sekret popularności filmu

Jak wiecie, seria nakręcona w cyklu powieści "Pieśń lodu i ognia" pobiła wszelkie możliwe rekordy popularności wśród widzów. Oczywiście, Larry King zapytał swojego gościa o sekret tego projektu:

"Moim zdaniem, cała gra polega na tym, że Gra o Tron wypełnia się nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Ponadto w filmie występują postacie, z którymi widzowie się porównują. Oglądają filmy i myślą: "Co zrobiłbym na jego miejscu?" Ta historia jest nie tylko ekscytująca, ale także sprawia, że ​​myślisz. "
Звезда «Игры престолов» рассказал о причинах популярности сериала Czytaj także
  • Krótki program edukacyjny o kolejnym sezonie "Gry o tron"
  • Nikolay Koster-Waldau został ambasadorem dobrej woli ONZ i sędzią w turnieju piłkarskim
  • Brexit może pomylić karty z producentami "Gry o tron"

Kolejną ważną cechą tego projektu jest jego wszechstronność. Akcja filmowa Ved rozwija się tak, jakby w innej rzeczywistości, ale jednocześnie doświadczenia bohaterów są jasne dla każdego widza.