Jeden z najbogatszych i najbardziej poszukiwanych aktorów Hollywood zdecydował się dołączyć do amerykańskiego wyścigu prezydenckiego w 2024 roku - o tym dowiedziałem się w wywiadzie dla Duane'a Johnsona, tabloidu Variety. Pytasz, dlaczego nie w 2020 r., Bo potem następny wyścig? To proste, Johnson kieruje się nie tylko ambicjami politycznymi, ale także chęcią ominięcia Kanye Westa, który także stawia na 2024 r. Znakomity zapaśnik oficjalnie stwierdził:

"Wyznaję, że nigdy nie myślałem o karierze politycznej, więcej niż zrealizowałem swoje ambicje w sporcie i kinie. Ale po wysłuchaniu argumentów moich przyjaciół i znajomych, po uważnym rozważeniu wszystkiego, zdecydowałem, że całkowicie poradzę sobie z zadaniem. Oczywiście nie wiem zbyt wiele, a nowoczesna polityka jest dla mnie niezrozumiała, ale będę miał dość czasu, aby wypełnić luki. Nieustannie dążę do celu, więc dołożę wszelkich starań, aby pokazać, że jestem godny postu. "
Джонсона признали одним из выдающихся рестлеров в истории федерации

Johnson uznany za jednego z wybitnych zapaśników w historii federacji

Ciekawy fakt, który rodzi wiele pytań: wniosek o udział Dwayne Johnson w wyścigu prezydenckim został złożony do Federalnej Komisji Wyborczej przez kogoś Kenton Tilford z Zachodniej Wirginii. Aktor nie skomentował jeszcze tych informacji, ale zauważył, że nie chodzi o udział w 2020 roku:

"Ja, podobnie jak wielu obywateli amerykańskich, martwię się o to, co dzieje się w naszym kraju. Chcę globalnych pozytywnych zmian, chcę, aby uczciwy i godny przywódca dowodził. Czy będę warty stanowiska prezydenckiego? Myśl o tym, że potrafię wyrazić siebie w losach Ameryki, jest dla mnie inspiracją. "
Дуэйн Джонсон

Kto jeszcze ubiegał się o prezydenturę Stanów Zjednoczonych z Hollywood? Oprócz Duane'a Johnsona, Kanye West i osławiona Lindsay Lohan planują kandydować na urząd.

Pierwszym, który zdecydował się na pochopne oświadczenie, stał się raper i biznesmen Kanye West. Postanowił, że ma wystarczającą wiedzę i umiejętności, aby działać w 2020 roku, ale po nieformalnej rozmowie z Donaldem Trumpem i doradcami politycznymi odłożył kampanię wyborczą do 2024 roku.

Dodajemy, że ta aktywność męża nie podoba się Kim Kardashian. Po załamaniu nerwowym lekarze zalecili muzykowi spokój, zalecając skoncentrowanie się na rodzinie i zdrowiu.

Неформальная встреча Канье Уэста с Дональдом Трампом

Nieformalne spotkanie Kanye West z Donaldem Trumpem

Po hype w zachodniej prasie Lindsay Lohan ogłosiła, że ​​chce zostać prezydentem "oficjalnie" na Instagramie:

"Mam zamiar kandydować w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Cóż, spróbujmy to zrobić! "

Podczas gdy pasja aktorki ostygła i nic nie wiadomo o jej pragnieniu, kampania wyborcza się nie rozpoczęła.

Линдси Лохан

Lindsay Lohan

Czytaj także
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • W jaki sposób zakończy się związek Nike i Drake?

Trudno powiedzieć, jak poważne są stwierdzenia Johnsona, Westa i Lohana, ale pozytywne doświadczenia prezydencji w osobie aktora i gospodarza radiowego Ronalda Reagana w historii USA!