Pewnego dnia mądra i piękna Kate Hudson wygłosiła szczere oświadczenie: według niej gatunek "komedii romantycznej" stopniowo znika z Dream Factory. Tak więc gwiazda po prostu nie ma gdzie użyć swojego talentu komediowego!

Według niej duże firmy filmowe preferują projekty wysokobudżetowe, a mianowicie hity filmowe, thrillery, myśliwce. Czy zauważyłeś, że ostatnio Kate coraz mniej cieszy się z fanów dzięki nowym rolom? Ostatni film komediowy z jej udziałem - "Niedrogie Lady" - został wydany w zeszłym roku. Potem odbyła się premiera Deep Water Horizon, ale ten film jest tylko katastrofą, nie do końca tym, co Kate Hudson nazwałaby "swoim własnym gatunkiem".

Где будет играть Кейт Хадсон Czy chodzi tylko o pieniądze?

A gdzie jest faworyt publiczności, która zrobiła karierę z powodu roli wesołej i energicznej blondynki, która nie przywykła do ładowania niepotrzebnych myśli? Kate Hudson twierdzi, że filmy o średnim budżecie (20-60 milionów dolarów) są po prostu nikomu do zrobienia. Kinomir podzielony na dwa kierunki: franczyzę z hitami kinowymi i niezależne kino niskobudżetowe. I po prostu nie ma klasy średniej:

"Niestety, pracuję mniej, niż bym chciał. Ponieważ dotarcie do tego filmu, w którym chciałbym zostać zastrzelony, stało się o wiele trudniejsze. A te filmy, w których moje role są mi oferowane, nie jestem zainteresowany. "
Кейт Хадсон пожаловалась на вымирание романтических комедий Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z ... trądzikiem?

Musimy oddać hołd słuszności aktorki, "komedie romantyczne" nie przeżywają najlepszych momentów, ale z resztą zdjęć z "przeciętnym" budżetem.