Urodzony w Irlandii hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell jest popularny wśród reżyserów. Jest w świetnej formie i bez trudu próbuje obrazów o innej kolejności. Farrell może zagrać brutalnego detektywa, który lepiej pracuje nad pięściami (serialu "The Real Detective") i intelektualistą z niedalekiej przyszłości, skazanym na znalezienie partnera czy na ... zwierzę (Lobster).

Reżyserzy lubią strzelać w intensywne obrazy - emocje aktora są naturalne i "żywe". Redaktorzy błyszczących magazynów doceniają walory, nie bez przyczyny zapraszają aktorów męskich na fotosyty i wywiady ...

Czytaj także
  • Colin Farrell postanowił udać się do kliniki rehabilitacyjnej w celu zapobiegania
  • 16 aktorów, którzy mimo wszystkich starań nie stali się gwiazdami Hollywood
  • Colin Farrell po raz pierwszy Ellen DeGeneres mówiła o swoim tajemniczym kochanku
Farrell takim, jakim jest

To, co stało się ze słynnymi fotografami Hunter & Gatti można zobaczyć na stronach GQ Mexico. Irlandzki styl, a jednocześnie nieco prowokacyjny.

W krótkim wywiadzie gwiazda filmów "Alexander" i "Do dna w Brugii" opowiadała, jak odzyskuje siły i inspiruje się do swojej pracy:

"Długie podróże samochodem są przygodą pierwszej klasy. Lubię poznawać ludzi, nową kulturę, odwiedzać nieznane miejsca. Oczywiście jest to świetna okazja, aby zapomnieć o rutynie. "

Nie zapomnij o aktorze i jodze:

"Od dawna lubię praktykę jogi. Myślę, że fajnie jest zrozumieć, o co mi chodzi, po prostu musisz spróbować. Myślę, że możesz ćwiczyć na różnych poziomach w zależności od twoich możliwości, a to nie będzie cię w żaden sposób szkodzić. "
В сопроводительном интервью актер рассказал о любви к роуд-трипам и йоге
Йога - это весело
Ирландский киноактер Колин Фаррелл сейчас на разрыв
Колин остается образцом современной маскулинности для глянцевых изданий
По мнению звезды, продолжительные поездки на авто – прекрасное приключение
Сейчас актер готовится к съемкам психологического триллера Убийство священной лани