Słynna hollywoodzka aktorka Kristen Stewart, która niedawno zyskała status "oficjalnych muzy Woody Alain", nigdy nie przestaje zadziwiać, a nawet szokować publiczność. Może pojawić się boso na czerwonym dywanie, trzymając w rękach niewygodne buty, może pocałować żonatego mężczyznę, a następnie, ogólnie, pójść do lesbijskiego obozu ... Być może nowy wywiad, który Chris dał Elle, jest w stanie podnieść zasłonę tajemnicy, która otacza dziewczynę?

Gwiazda szczerze odpowiedziała na pytania dziennikarzy Elle. Wywiad pojawi się we wrześniowym wydaniu kobiecego połysku, a dzisiaj powiemy ci, co zostało omówione w tym materiale.

O dziwactwie

Dziewczyna mówiła o jej nieco niezwykłym stosunku do życia:

"Jestem naprawdę dziwny." Jednak, aby stworzyć odpowiedni poziom emocji na planie, czy to nie musi być po prostu z siebie? Wyobraź sobie, że proces strzelania trwa 20 dni, w tym okresie musisz zebrać siły, zebrać pewne emocje i oddać je całej górze! Oczywiście, zbliżam się do siebie, gromadzę siły, aby w pełni zanurzyć się w świecie doświadczeń mojej bohaterki. W końcu wszystko, co robię, powinno być tak autentyczne, jak to tylko możliwe, prawda? Możesz myśleć, że to niemożliwe, ale lubię czuć ból, wchodząc w głębiny wewnętrznego piekła. Wyglądam jak dziwoląg, co? Zauważam, że kiedy po raz pierwszy zacząłem występować jako aktorka, zostałem przyjęty do projektów, z których niesie mnie mnóstwo ekscentryczności, a nie wysokich opłat. "
Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali zauważeni razem 5 lat po zerwaniu.
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej
O miłości do kobiety

A potem Kristen opowiedziała o swoim związku ze swoją partnerką, Alicią Kargail. W rzeczywistości publicznie wyznała miłość swojemu asystentowi:

"Rozumiem, że ją kocham i naprawdę ją kocham. Mieliśmy ciężko: rozproszyliśmy się i zbiegliśmy ponownie, a więc kilka razy. Teraz zdałem sobie sprawę, że mogę znowu poczuć miłość. "

Dziennikarze społeczeństwa twierdzą, że ta powieść, z krótkimi przerwami, trwa od 2 lat. Kristen Stewart powiedziała reporterom, że kiedy rozpoczęła się jej sprawa z tym samym płcią, całkowicie zmieniła jej podejście do rozgłosu w życiu osobistym:

"Kiedy miałem romanse z mężczyznami, ukrywałem ich szczegóły w każdy możliwy sposób, starając się zachować moją prywatność. Wszystko dlatego, że myślałem, że reklama upokarza mnie, sprawia, że ​​moje silne uczucia są pewnego rodzaju banałem. Moi umiłowani i ja staliśmy się komicznymi postaciami. Życie zmieniło się zupełnie, gdy tylko zacząłem umawiać się z dziewczyną ".

Kristen Steward powiedziała, że ​​ukrywanie związku z ukochaną jest jak wstydzić się ich. Po tym jak gwiazda Zmierzchu zmieniła swój stosunek do rozgłosu, jej życie stało się o wiele szczęśliwsze.

Актриса в фотосессии для глянца Обложка сентябрьского Elle Актриса прокомментировала свои странности
Актриса и ее ассистенткаКристен Стюарт призналась, что ей нравится испытывать больКристен Стюарт публично призналась в любви Алисии Каргайл